YouTube kanalı için öneriler

Tamam zor bir iş ama ölmediler

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Adam!)
Videoların abonelere nazaran ne kadar az izlendiğine ve içeriğe bakarsak sadece çocuklara hitap eden içerikler. 12 yaş ve üstü arkadaşların ETS2 izleceğini, 15 yaş üstü arkadaşlarında Minecraft videoları izleyeceğini sanmıyorum. 6 kanal az bir sayı zaten. Dediğim gibi istisna kısım bunlar.

Videoların abonelere nazaran ne kadar az izlendiğine ve içeriğe bakarsak sadece çocuklara hitap eden içerikler. 12 yaş ve üstü arkadaşların ETS2 izleceğini, 15 yaş üstü arkadaşlarında Minecraft videoları izleyeceğini sanmıyorum. 6 kanal az bir sayı zaten. Dediğim gibi istisna kısım bunlar.
Burak Oyunda'yı görüyoruz zaten. Adam ilk 1 milyon aboneye sahip kanaldı. Arkasından gelenler onu geçti.
Şimdi yerinde sayıyor.

Afgan Rasulov her gün canlı yayın yapıyor. Artık her gün saat 22.30 da canlı yayınlara devam edecekmiş. Bu canlı yayınlar kayıt olmuyor. Bence çok önemli bilgiler paylaşıyor. Her gün takip etmenizi öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğitim setini almak gerekiyor mu? Bu konuda bilgim yok.

Bence neye yeteneğin olduğunu bulmalısın. Mesela sadece sesinle bile çok şeyler yapabilirsin. En başta elinde ne kadar ekipman varsa onları kullanmalısın. Yani kazanmadan hemen fazla paralar verip en yüksek ekipmanları almalıyım diye düşünme derim. Bir çok başarılı olmuş kanalın ilk videolarına bakarsan bunu daha iyi anlayabilirsin.

Oyun videoları ölmüş olsa 5/6 ay önce açılan oyun kanalları şimdi 50/60k ulaşamazdı.
Ve oyunlara yeni bir şey gelse mod olsa genelde oyun kanallarından öğreniyoruz!
1.5 yıldır oyun içeriği üretiyorum. 400 aboneye geçen gün ulaştım. Biraz değil, baya şans işi bu. :)

Yapmaktan sıkılmayacağın bir alanda video çekerek içerik üretmen gerek. Eğer maddi imkanın varsa, kutu açılış videoları çekebilirsin. İnsanlar yeni ürünleri her zaman merak eder.

Burada ücretsiz kurslar mevcut.

Bu nedir? Benim arkadaşım youtubeden öğrendi.
Afgan Rasulov'un canlı yayınlarını takip edin. Youtube kanallarını inceliyor ve eksikliklerini söylüyor. Kayıt olmadığı için canlı yayından izlemeniz gerekiyor. Youtube kanallarının hatalarını söylüyor ve nasıl daha iyileştirme yaparak daha çok izlenme ve abone kazanabileceklerini anlatıyor.

Akşam 22:30'da bir bakın. Dediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Geri
Yukarı