YouTube kanalı nasıl büyütülür?

Bu işler düzenle ve zamanla olur. Düzenli içerik attığım zamanlar bu şekilde izleniyordum:

1619102128681.png

İlgi alanına göre bir kanal yapmalısın. Bir kanalın gelişmesi yıllar alabilir. Reklam da bir yöntemdir ama iyice uğraşmanız lazım.

"Artık oyun oynayayım video çekeyim yayınlayım nasıl olsa izlenir" olayı bitti. (Çünkü 100binlerce var)

Hızlı kanalı büyütmek için edit videoları popüler bu aralar. Özellikle güncel olan dizileri ya da belirli karakterlerin üzerinden kısa videolarını telif yemeden birleştirebilirsen olur.

Zordur ama yapabilirsiniz.

İlgi alanına göre bir kanal yapmalısın. Bir kanalın gelişmesi yıllar alabilir. Reklam da bir yöntemdir ama iyice uğraşmanız lazım.

"Artık oyun oynayayım video çekeyim yayınlayım nasıl olsa izlenir" olayı bitti. (Çünkü 100binlerce var)

Hızlı kanalı büyütmek için edit videoları popüler bu aralar. Özellikle güncel olan dizileri ya da belirli karakterlerin üzerinden kısa videolarını telif yemeden birleştirebilirsen olur.

Zordur ama yapabilirsiniz.
Sen yaptın mı?

Tam video çekeceğim elemanlar doldurmuş ana sayfayı moral felan kalmıyor :(
Ben fikir üretip kimsenin çekmediğini çeksem bile izlenmiyor daha sonra büyük bir kanal benden sonra çekse izleniyor. Benim video araya kaynıyor.
Kanka YouTube shorts adında # var onu kullanarak kısa videolar çek 1 dakikadan az genellikle çok tutar.

Yeni konular

Geri
Yukarı