YouTube kanalı nasıl büyütülür?

Hangi alanda yeteneğin var ise o alana yönelip YouTube'da paylaşmayı deneyebilirsin. Ya da insanlar en çok ne boş şeyler seviyorsa onları paylaş. İzlenme artarsa videon öne çıkar.

Bir konuda yardım edebilir misiniz?

1654021918814.png

Bu kadar izlenen shorts videom var.

1654021986504.png

Burada bu kadar saat izlenmiş diyor analysticte.

1654022021913.png

para kazanmada izlenme 6 saat diyor nasıl çözeceğim?
Hangi alanda yeteneğin var ise o alana yönelip YouTube'da paylaşmayı deneyebilirsin. Ya da insanlar en çok ne boş şeyler seviyorsa onları paylaş. İzlenme artarsa videon öne çıkar.

Görüntümü açmıyorum bu yüzden o tür videolar çekemiyorum.

Bir konuda yardım edebilir misiniz?

Eki Görüntüle 1405206

Bu kadar izlenen shorts videom var.

Eki Görüntüle 1405207

Burada bu kadar saat izlenmiş diyor analysticte.

Eki Görüntüle 1405208

para kazanmada izlenme 6 saat diyor nasıl çözeceğim?

Görüntümü açmıyorum bu yüzden o tür videolar çekemiyorum.
Anladım bende zamanında çok çabaladım.Fakat pek başarılı olamadım :).Ama pes etmezsen o attığın short videosundaki tarzdan atamaya devam et.

Peki bu neden izlenmeyi arttırmıyor 31 saat diyor ama 6 saat gösteriyor toplam.
Hocam shorts videolar YouTube para kazanmaya etki etmez. Ayrıca kanalınızın sağlığı açışından sadece shorts video atmanızı önermem. YouTube kanalınızı büyütmenin tek yolu düzenli video atmaya devam etmek. Video süresini, video sayısını uzatmak için kaliteden ödün vermeyin. Haftada en az 2-3 video atmaya çalışın. Aynı saatlerde video atmaya çalışın. Saat 5-6 en iyi video atma aralıklarından biridir. Video başlığına,açıklamanıza ve küçük resmine önem gösterin. Shorts videoları sadece normal videolarınızı desteklemek için kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı