YouTube kanalı nasıl geliştirilir?

ÜlkerÇikolata

Picopat
Daha fazla  
Ortalama 1 yıldır YouTube deyim ilk kanalım kapatıldı.(neden olduğunu bende bilmiyorum)
3 hafta önce yeni kanal açtım 5-10 izlenme almasına rağmen hala 0 abone.
Standoff 2 ve Brawl Stars çekiyorum önerilerinizi bekliyorum.

Kaliteli ve özgü videolar yapmaniz önemli videoyu paylaşırken başlıklar ve video içeriğini doğru seçtiğinizde izlenmeler az da olsa artar.

Normal insan olmaman gerek kendine ait seni ayıran bir yetneğin olması lazim misal tiktokuslardki insanlar hiç kimsenin yapmadı şeyleri yaparak ünlü oluyorlar geneli.

Mehmet A Q ulaşmak için aratıp filitrelerden kanallar deyin 2. kanal.(a ve q birleşik yasaklı olduğu için yazamadım)
Youtube video yükleyecekseniz öncelikle;
1-Sağlam ve gösterişli thumbnail tasarlamak.
2-Video yükleme takvimi oluşturun. Belirli günlerde aynı saatlerde video yükleyin bir gün saat 16'da diğer gün 18'de yüklerseniz iyi olmaz. Algoritma tamamen düzene bağlı.
3-Edit ve efekt konularında iyi olmanız lazım Bunlar için photoshop programlarında iyi olmanız gerek. Pc veya laptop var mı?
https://www.youtube.com/playlist?list=PLenbnc-HQPY-NzGqX_LRgavJGuem1iBxV
4-Güzel, hoş bir youtube kapak fotoğrafı ve kanal resmi oluşturmak. Youtube ile detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
5-Oyun videosu çekerken yüzünü ve sesinizide kullanılması videolarının daha çok öne çıkmasını sağlar.
6-Konuşabilme yeteneğinizin iyi olmasıdır. Laf yapabilen biri iseniz bu kolay olur. Videolarınızı izleyenler sıkılmaz.
7-Son olarak Reklam vermek. Düşük 50-100₺ gibi bütçelerle reklam verirseniz daha fazla öne çıkarsınız.

YouTube video yükleyecekseniz öncelikle;
1-sağlam ve gösterişli thumbnail tasarlamak.
2-video yükleme takvimi oluşturun. Belirli günlerde aynı saatlerde video yükleyin bir gün saat 16'da diğer gün 18'de yüklerseniz iyi olmaz. Algoritma tamamen düzene bağlı.
3-edit ve efekt konularında iyi olmanız lazım bunlar için Photoshop programlarında iyi olmanız gerek. PC veya laptop var mı?
https://www.youtube.com/playlist?list=PLenbnc-HQPY-NzGqX_LRgavJGuem1iBxV
4-güzel, hoş bir YouTube kapak fotoğrafı ve kanal resmi oluşturmak. YouTube ile detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
5-oyun videosu çekerken yüzünü ve sesinizide kullanılması videolarının daha çok öne çıkmasını sağlar.
6-konuşabilme yeteneğinizin iyi olmasıdır. Laf yapabilen biri iseniz bu kolay olur. Videolarınızı izleyenler sıkılmaz.
7-son olarak reklam vermek. Düşük 50-100₺ gibi bütçelerle reklam verirseniz daha fazla öne çıkarsınız.

İlk olarak zaten editlere özenirim ve son videom sesli. Adobe'nin hiçbir uygulamasını kullanamam çünkü elimde bilgisayar yok. Thumbnailin ne olduğunu açıklar mısınız? Reklam için maalesef ki bütçe ayarlayamam. Düzenli yüklemek sıkıntı değil.

Geri
Yukarı