YouTube kanalı nasıl geliştirilir?

MevlütCanToy

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, oyun kanalım var. Neler yaparsam kanalım gelişir? Özgün ve kaliteli içerik üretin deyip geçmeyiniz. Onları zaten yapıyorum. Ne tür oyun videoları çekersem gelişir kanalım? Düşük sistemli bilgisayarım var. Yeni bilgisayar alana dek ne tür videolar çekmeliyim?

Ekran kaydı için crackli Bandicam'ya da OBS kullanabilirsin.

OBS daha iyi olur kasıyor diyorsa Fraps çok kötü sistemler için ideal crack desteklemiyoruz. Ama bandicama para vermekde saçma olur.

Merhaba arkadaşlar, oyun kanalım var. Neler yaparsam kanalım gelişir? Özgün ve kaliteli içerik üretin deyip geçmeyiniz. Onları zaten yapıyorum. Ne tür oyun videoları çekersem gelişir kanalım? Düşük sistemli bilgisayarım var. Yeni bilgisayar alana dek ne tür videolar çekmeliyim?

Düzenli video, ilgi çekici thumbnail ve video da kullanacağın sesin ve görüntünün kaliteli olması. Ek olarak yapacağın video başlığını arat ve ilk çıkan videolarının etiketlerini kendi videolarına kopyala. Ve en önemlisi sabır. Şahsen ben tekrardan başladım birkaç gün önce YouTube'a attığım video 170 civarı izlendi. Umarım bende kanalı büyütebilirim.

Ne tür oyunlar çekmeliyim? Bir de bir içerikte bölüm 1 bölüm 2 diye hep aynı küçük resim olmalı mı?

Crackli Bandicam kullanıyorum ama Defender siliyor.

Farklı resimler koyman daha iyi olur Adobe Photoshop öğrenmelisin.

Düzenli video, ilgi çekici thumbnail ve video da kullanacağın sesin ve görüntünün kaliteli olması. Ek olarak yapacağın video başlığını arat ve ilk çıkan videolarının etiketlerini kendi videolarına kopyala. Ve en önemlisi sabır. Şahsen ben tekrardan başladım birkaç gün önce YouTube'a attığım video 170 civarı izlendi. Umarım bende kanalı büyütebilirim.
Her video da farklı thumbnail mi kullanacağım yoksa diğer kanallar gibi hep aynıkı thumbnaili mi kullanmalıyım? Başka videodaki etiketleri nasıl kendi videolarıma kopyalamalıyım?

Farklı resimler koyman daha iyi olur Adobe Photoshop öğrenmelisin.
Gimp kullanıyorum iyi değil mi?

Geri
Yukarı