YouTube kanalım çalındı

akmuratak

Yoctopat
Daha fazla  
gmail.com hesabım çalındı, 10bin aboneli YouTube kanalımda Bitcoin ile ilgili bir şey yayınlamışlar, Gmail'ime bağlı iki adet domain adresim, resimlerin maillerim hiçbir şeye erişemiyorum, hırsız birkaç saat içinde telefon numarası, kurtarma mail adresi her şeyi değiştirmiş hiçbir şey yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
gmail.com hesabım çalındı, 10bin aboneli YouTube kanalımda Bitcoin ile ilgili bir şey yayınlamışlar, Gmail'ime bağlı iki adet domain adresim, resimlerin maillerim hiçbir şeye erişemiyorum, hırsız birkaç saat içinde telefon numarası, kurtarma mail adresi her şeyi değiştirmiş hiçbir şey yapamıyorum.

YouTube mail atmayı dene istersen başka bir çaren yok gibi.

Destek ekibi ile iletişime geçmeyi dene, ayrıca öyle kolay kolay çalacaklarını düşünmüyorum bilgisayarda virüs olabilir. En iyisi bir virüs programı ile tarama yap ayrıca suç duyurusunda bulunmanı öneririm.

Ukrayna'dan erişim isteniyor diye bir bildirim geldi telefona, reddettim ama bir iki saat sonra sanırım bilgisayar üzerinden her şeyi ellerine geçirmişler, Defender çalışyor bilgisayarda, yazabildiğim yere yazdım Google YouTube ve polise, Google'dan doğru düzgün destek almak mümkün değil gibi tanıdığınız yoksa.

Ukrayna'dan erişim isteniyor diye bir bildirim geldi telefona, reddettim ama bir iki saat sonra sanırım bilgisayar üzerinden her şeyi ellerine geçirmişler, Defender çalışyor bilgisayarda, yazabildiğim yere yazdım Google YouTube ve polise, Google'dan doğru düzgün destek almak mümkün değil gibi tanıdığınız yoksa.
Sosyal mühendisliği yemişsiniz, boşuna demiyorlar istenmeyen linke tıklamayın diye. Yine yeni yeniden.

Aynısı bende de keylogger yüzünden olmuştu. Hemen keylogger'ı silip şifremi değiştirmeme rağmen Discord botları ve bitcoin ile ilgili şeyler paylaşılmıştı.

Yakınızda 1K aboneye sahip YouTube kanalı sahibi biri varsa onun üzerinden içerik üretici destek ekibi ile iletişime geçebilirsin. Hesabını kurtaracağını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı