YouTube kanalım çalındı

Ukrayna'dan erişim isteniyor diye bir bildirim geldi telefona, reddettim ama bir iki saat sonra sanırım bilgisayar üzerinden her şeyi ellerine geçirmişler, Defender çalışyor bilgisayarda, yazabildiğim yere yazdım Google YouTube ve polise, Google'dan doğru düzgün destek almak mümkün değil gibi tanıdığınız yoksa.

Anlaşılan veletin biri Opera'daki VPN'i kullanarak hesabınızı çalmış. Son zamanlarda biri size link vb. attı mı? Tanıdığınız biri hesabınızı çaldıysa şifreleri tahmin ederek deneyebilirsiniz. Birnevi brute Force.

Veletin biri Opera'daki VPN'i kullanarak hesabınızı çalmış. Son zamanlarda biri size link vb. attı mı? Tanıdığınız biri hesabınızı çaldıysa şifreleri tahmin ederek deneyebilirsiniz. Birnevi brute Force.
Bilmeden konuşmayın. İnternette birinin sizi bilmesine gerek yok, sosyal hesaplarınızdan vs. bulunuyorsunuz. Hem brute force yani kaba kuvvet çok etkili bir saldırı değil.

Anlaşılan veletin biri Opera'daki VPN'i kullanarak hesabınızı çalmış. Son zamanlarda biri size link vb. attı mı? Tanıdığınız biri hesabınızı çaldıysa şifreleri tahmin ederek deneyebilirsiniz. Birnevi brute Force.
Ve bu iş velet işi değil. Türkiye'deki Ayyıldız Tim özentilerine benzemez bu iş.

Bilmeden konuşmayın. İnternette birinin sizi bilmesine gerek yok, sosyal hesaplarınızdan vs. bulunuyorsunuz. Hem brute force yani kaba kuvvet çok etkili bir saldırı değil.

Ve bu iş velet işi değil. Türkiye'deki Ayyıldız Tim özentilerine benzemez bu iş.
hesap çalma mı? Hocam bu işi çok bilmiyorum ama eğer kanal büyük değilse (1K aboneden fazla değilse) Bana ya velet ya ergen işi gibi geliyor. yine de siz bilirsiniz.

Her detayı değiştirdiği için otomatik kurtarma yöntemleri işe yaramaz. Bu durumda manüel yöntemlere baş vurmak gerek.. yani Google'ın müşteri hizmetleri ile farklı bir email ile iletişime geçersin, durumu izah edersin, verdiğin bilgileri teyit ederler ve hesabını geri alabilirsin. Instagramda, twitterda filan milyon takipçili ünlüler bu tarz linke tıklama zokalarını yutup hesapları kaptırıyor ama kısa sürede geri alıyor. İşin teknik kısmından çok anladıkalrı için değil, müşteri hizmetleri çalıştığı için :)

Her detayı değiştirdiği için otomatik kurtarma yöntemleri işe yaramaz. Bu durumda manüel yöntemlere baş vurmak gerek.. yani Google'ın müşteri hizmetleri vs.. gibi bir süre incelerler, faklı bir eposta adresinle iletişime geçerler ve verdiğin bilgileri teyit edebilirsen hesabını geri alabilirsin. Instagramda, twitterda filan milyon takipçili ünlüler böyle zokaları çok yutup hesapları kaptırıyor ama kısa sürede geri alıyor. İşin teknik kısmından çok anladıkalrı için değil, müşteri hizmetleri çalıştığı için :)
iyi de nasıl ulaşacağız müşteri hizmetelerine

https://twitter.com/TeamYouTube dan çözenler varmış, yazdık, dm den döneceğiz dediler, beklemedeyiz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı