Youtube Kanalım İçin Ne yapabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

İsimyok08

Kilopat
Yer
İsimsiz Şehir
Arkadaşlar YouTube kanalı kurdum 2 gün önce. Video düzenlemelerimi telefondan yapıyorum. Ve çoğunlukla bilgisayarla ilgili Vb. Video çekiyorum. Ve alt yazılı çünkü mikrofonda sesim çok kötü çıkıyor. Sizce ne yapabilirim ? Kanal linkim bu:
Caps Lock tuşu cevaplarınızı bekliyorum.

Kanalına göz attım ve imzamı bıraktım gerçekten çok hoş videolar paylaşmışsın
uygun fiyata bir kulaklık alıp videoya ses ekleyebilirsin her youtuber işe böyle başladı bandicam kullanabilirsin

Şu salak şarkıları koymamakla başlayabilirsin. Ayrıca bu tür videolarla kitle toplayamazsın. Sorusuna yanıt arayan kişiler videona girer, işlemini yapar ve videoyu kapatır. Bir yardım videosu izledi diye niye sana abone olsun? Daha farklı içeriklerin olsun, belli başlı konuların üzerine gitmene gerek yok, içeriği bol olabilir. Yazarken de daha resmi bir dil tercih et, "arkadaşlar", vesaire yazmana gerek yok. Ayırca video başlığına yazdığın şeyi, videoyu uzatarak video girişine tekrar eklemene gerek yok. Bakınca çok eksik var aslında, yaz yaz bitmez. Ama hepsi küçük şeyler, bir kere nelerin yapılmaması ya da yapılması gerektiğini anladıktan sonra belli bir standartta ilerlemeye devam edersin. Ama kimsenin böyle bir kanala abone olmasını bekleme. Technopat'ın da yardım videoları mevcut onlarca, ama bu yardım videoları yanında farklı farklı güzel içerikleri var. Alternatiflerin olmalı.

Kendin için yaptığın şeyleri içeriğe dönüştürebilirsin. Mesela bir oyunu modlarken yanda kayıt açık dursun. Bir gün arkasına bir ses kaydı atar editler atarsın. Senin dışında da onu yapmak isteyen biri illa ki Youtube'da aratacaktır. İzlenmeye oynamak istiyorsan sistemin açığını bul, incelenmemiş şeyleri incele.

YouTube kanalını kapatarak hayatına devam edebilirsin. İyiliğin için diyorum, yoksa gelecekte izlenmen düşük diye psikolojik sorunlar yaşayabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu salak şarkıları koymamakla başlayabilirsin. Ayrıca bu tür videolarla kitle toplayamazsın. Sorusuna yanıt arayan kişiler videona girer, işlemini yapar ve videoyu kapatır. Bir yardım videosu izledi diye niye sana abone olsun? Daha farklı içeriklerin olsun, belli başlı konuların üzerine gitmene gerek yok, içeriği bol olabilir. Yazarken de daha resmi bir dil tercih et, "arkadaşlar", vesaire yazmana gerek yok. Ayırca video başlığına yazdığın şeyi, videoyu uzatarak video girişine tekrar eklemene gerek yok. Bakınca çok eksik var aslında, yaz yaz bitmez. Ama hepsi küçük şeyler, bir kere nelerin yapılmaması ya da yapılması gerektiğini anladıktan sonra belli bir standartta ilerlemeye devam edersin. Ama kimsenin böyle bir kanala abone olmasını bekleme. Technopat'ın da yardım videoları mevcut onlarca, ama bu yardım videoları yanında farklı farklı güzel içerikleri var. Alternatiflerin olmalı.
Yanıtınız için Teşekkür ederim. Farklı içeriklerde çekerim oyun modma Vs. Ve sistemim olsaydı zaten daha iyi bir kalite sunabilirdim ama sistemim vasat ötesi. 1080p video'ya alınca sistem takılıyor. Ve nereden başlayabilirim açıklarıma ?

Arkadaşlar YouTube kanalı kurdum 2 gün önce. Video düzenlemelerimi telefondan yapıyorum. Ve çoğunlukla bilgisayarla ilgili Vb. Video çekiyorum. Ve alt yazılı çünkü mikrofonda sesim çok kötü çıkıyor. Sizce ne yapabilirim ? Kanal linkim bu:
Caps Lock tuşu cevaplarınızı bekliyorum.
Telefonunu mikrofon olarak kullanabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı