YouTube kanalım kendi kendine başka kanallara abone oluyor

*RossTheGhost*

Centipat
YouTube kanalım kendi kendine saçma sapan kanallara abone oluyor. Erişimi olan uygulamaları da kaldırdım ama halen devam ediyor. Başka bir çözüm yolu yok mu? Kendi kendini 100 kanala abone olmuş?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesap şifrenizi değiştirin. İki aşamalı doğrulama açık değilse, açın.
Akıllı telefonunuzdan, bağlı uygulama ayarlarını kontrol edin.
Ayrıca Kaspersky IS ve Malwarebytes ile sisteminizi taratın.

Hesabınız hacklenmiş olabilir.
  • Sisteminizde Kaspersky Internet Security ile tam tarama yapın.
  • Yüklü olan bütün eklentileri devre dışı bırakın.
  • Bilmediğiniz program varsa kaldırın.
  • Google hesabınızdan bağlı olan uygulamaların bağlantısını kesin.
  • Hesabınızın şifresini değiştirin.
  • İki adımlı doğrulamayı açın.

Evet bende aynı sorunu yaşadım ve abonelikten çık butonu da yok?

Dosya Ekleri

• ssd.png
    ssd.png
    12,4 KB · Görüntüleme: 282
Merhaba, ben de geçen günlerde böyle bir sorunum olduğunu fark ettim ve 100 lerce kanala abone olan mevcut kanalımı kapatıp, yerine yeni bir kanal açtım. İçindeki abonelikler ve beğendiğim videolar çok da önemli değildi çünkü, bugün yine fark ettim ki yeni kanalımda da aynı şekilde tanımadığım-bilmediğim kanallara abone olma durumu söz konusu olmuş. Ki kanalı daha dün açtım.

+ Benim YouTube'umda da kanalların yanında hiçbir şekilde 'abone ol' butonu gözükmüyor. Bu sadece rastgele takip ettiğim kanalla da değil yeni takibe almak istediğim herhangi bir kanalda da gözükmüyor. Hatta bir keresinde sayfayı ilk açtığımda buton oradaydı, iki saniye içerisinde yok oldu.

Yukarıda belirtilen önerilerden, şifre değiştirme, iki adımlı doğrulamayı ve 'akıllı telefonunuzdan, bağlı uygulama ayarlarını kontrol edin. ' İşlemlerini yapabildim ama hala aynı devam ediyor, şifremi de değiştirdim ayrıca. Şu an yeni kanallara abone olmuşum olarak gözükmüyor henüz ama önceden olunan kanalları kaldıramıyorum ve yeni bir abonelik gerçekleştirmek istersem yapamayacağım.

Son düzenleme:
Merhaba, ben de geçen günlerde böyle bir sorunum olduğunu fark ettim ve 100 lerce kanala abone olan mevcut kanalımı kapatıp, yerine yeni bir kanal açtım. İçindeki abonelikler ve beğendiğim videolar çok da önemli değildi çünkü, bugün yine fark ettim ki yeni kanalımda da aynı şekilde tanımadığım-bilmediğim kanallara abone olma durumu söz konusu olmuş. Ki kanalı daha dün açtım.

+ Benim YouTube'umda da kanalların yanında hiçbir şekilde 'abone ol' butonu gözükmüyor. Bu sadece rastgele takip ettiğim kanalla da değil yeni takibe almak istediğim herhangi bir kanalda da gözükmüyor. Hatta bir keresinde sayfayı ilk açtığımda buton oradaydı, iki saniye içerisinde yok oldu.

Yukarıda belirtilen önerilerden, şifre değiştirme, iki adımlı doğrulamayı ve 'akıllı telefonunuzdan, bağlı uygulama ayarlarını kontrol edin. ' işlemlerini yapabildim ama hala aynı devam ediyor, şifremi de değiştirdim ayrıca. Şu an yeni kanallara abone olmuşum olarak gözükmüyor henüz ama önceden olunan kanalları kaldıramıyorum ve yeni bir abonelik gerçekleştirmek istersem yapamayacağım.

Aynı sorun bende de var, tam aynısı acaba nasıl düzelttin?

Kesinlikle ve kesinlikle e-posta adresinin şifresini değiştir ve kurtarma e-posta adresi ekle sonra bilgisayara bi format at (yada telefona)

Virüs programlarını kesinlikle önermiyorum ve şunu söylemekten bıktım:
"Virüs programları'nın internette crack sürümleri korsan sürümleri falan var (ücretli olanların) , e peki kendini bile koruyamayan bir program sizin bilgisayarı nasıl korusun? "

Güvenilir olmayan bir siteye YouTube hesabınızı bağladıysanız (bot atma siteleri gibi) hesabınız çalınmış olabilir. Şifrenizi değiştirmenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı