Çözüldü YouTube kanalım kendi kendine videolar beğeniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

an3m0n

Kilopat
Yer
Adana/Seyhan
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
YouTube kanalım kendi kendine yabancı videoları beğeniyor bu problemi nasıl çözebilirim? Google hesap şifremi değiştirdim sonuç yine aynı. 3. taraf uygulamalarını kontrol ettim herhangi bir problem yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Nasıl yapılıyor videosu var mı?

Hocam aynısı bende de vardı 1-2 sene önce. Ben de çok araştırmıştım bulmuştum.

Öncelikle şu linke gidin:
Burada YouTube TV varsa erişimi kaldır deyin. 10 dk sonra geçmişe tekrar bakın temizlendiğini fark edeceksiniz. Bu arada sebebi yüksek ihtimalle abone kasma sitelerine (havuz mantığı) kaydolmanız :).

Yardımcı olduysam çözüm olarak raporlayabilirsin.
Google hesabını bir siteyle ilişkilendirmişsindir oda istediğini yapıyordur. Bu gibi şeyleri yapan siteler genelde abone kazandırma siteleri olur. En son 2016 da çok populerdi sonrasında hepsi kapatıldı nedeni sanırım youtube'un botları silmesiydi.

Google hesabını bir siteyle ilişkilendirmişsindir oda istediğini yapıyordur. Bu gibi şeyleri yapan siteler genelde abone kazandırma siteleri olur. En son 2016 da çok populerdi sonrasında hepsi kapatıldı nedeni sanırım youtube'un botları silmesiydi.
O tür şeylere bulaşmadım hiç. PUBG ve EPIC GAMES hesaplarım bağlı görünüyor.

Hocam çözdüyseniz yardımcı olma şansınız var mı ?
Evet çözdüm, Bağlı uygulamalarda "Youtube on TV" isimli bir uygulama vardı ve ben bu uygulamayı Youtube'nin kendi resmi uygulaması sanıyordum. Hesapla bağlantısını kaldırdım ve her şey normale döndü :)

Nasıl yapılıyor videosu var mı?

Hocam aynısı bende de vardı 1-2 sene önce. Ben de çok araştırmıştım bulmuştum.

Öncelikle şu linke gidin:
Burada YouTube TV varsa erişimi kaldır deyin. 10 dk sonra geçmişe tekrar bakın temizlendiğini fark edeceksiniz. Bu arada sebebi yüksek ihtimalle abone kasma sitelerine (havuz mantığı) kaydolmanız :).

Yardımcı olduysam çözüm olarak raporlayabilirsin.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı