YouTube kanalıma hangi sitelerde reklam verebilirim?

MRGBoys

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
►Kasa: Rampage Carısma Mesh
►Anakart: Asus Prime H310M-K
►Monitör: AOC 24 G2460VQ6 1ms 75Hz FreeSync
►Ekran kartı: Sapphire RX5500XT Pulse 8GB
►İşlemci: Intel I5-9400f
►RAM: Crucial (2x8GB) Ballistix DDR4 2666MHz
►Depolama (SSD): Samsung SSD 860EVO 250GB , Samsung SSD 860EVO 1TB
Meslek
Öğrenci
Selamlar yaklaşık 1030 aboneli bir YouTube kanalım var şu anda para kazanmam aktif değil. Çok tutulabileceğini düşündüğüm videolarım'a adsense üzerinden düşük meblağlarla reklam veriyorum.
=) YouTube kanalımı tanıtmak için bazı sitelere reklam vermek istiyorum ama nerelere vermeliyim?

Son videonu 3 4dk izledim. Mikrofon seslerini düzeltmelisin ve çok küfür etmemenizi tavsiye ederim onun dışında videonu beğendim başarılar :).

Son videonu 3 4dk izledim. Mikrofon seslerini düzeltmelisin ve çok küfür etmemenizi tavsiye ederim onun dışında videonu beğendim başarılar :).

O videoda şöyle bir şey var sistemim yeterli olmadığı için yüksek sistem gerektiren oyunları internet kafede çekiyorum. Küfür konusuna gelecek olursak normalde videolara yansıtmam ama ekiple girdiğimiz için her birini kaldırsam video süresi acayip kısa olur elimden geldiğince yansıtmamaya çalıştım teşekkür ederim yorumun için.

Paraya kıyıp belli bir takipçisi olan Instagram sayfalarına reklam verebilirsiniz. Bunu yapan şarkıcılar bile var. 🙂 Ancak kitleniz... O konuda işte çok da emin değilim. Birden abone sayısını arttırmak için bu önerim bir kenarda dursun bence. 😃

Paraya kıyıp belli bir takipçisi olan Instagram sayfalarına reklam verebilirsiniz. Bunu yapan şarkıcılar bile var. 🙂 Ancak kitleniz... O konuda işte çok da emin değilim. Birden abone sayısını arttırmak için bu önerim bir kenarda dursun bence. 😃

Onu ben de düşündüm ama önemli olan kime reklam verdirmek. Var mı aklında biri bir de az para istemıyorlar :D.

Onu ben de düşündüm ama önemli olan kime reklam verdirmek. Var mı aklında biri bir de az para istemıyorlar :D.
Şahsen mizah sayfalarını sevmesem de çok reklam alıyorlar. Sene başından beridir Instagram kullanmadığım için aklımda net bir şey yok açıkçası. Sadece düzgün bir kitleye hitap etmek istiyorsanız çok yavaş ilerlersiniz ancak bu gibi pek kaliteli olmayan sayfalarla takipçi sayısı kısa sürede arttırılabilir.

Şahsen mizah sayfalarını sevmesem de çok reklam alıyorlar. Sene başından beridir Instagram kullanmadığım için aklımda net bir şey yok açıkçası. Sadece düzgün bir kitleye hitap etmek istiyorsanız çok yavaş ilerlersiniz ancak bu gibi pek kaliteli olmayan sayfalarla takipçi sayısı kısa sürede arttırılabilir.

Bir deneme yapayım düzgün bir sayfaya yazıyım şansımı deneyeyim bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı