YouTube kanalımı nasıl büyütürüm?

Artemis8

Decapat
Arkadaşlar YouTube kanalımda 22 abone var hepsi davet yoluyla geldi. YouTube kanalımın abonesi nasıl artar? Uzun zamandır video çekmiyordum. Şimdi meydana çıktım. Laptop arızalandı. Kötü bir bilgisayar ile video çekiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Videonuza emek verin. Montajını falan iyi yapın. Muhabbetiniz olsun. Hiç konuşmayıp arkaya müzik eklerseniz gelişmez veya not defteriyle bir şey anlatmaya çalışarak. Belki biraz prim ve clickbait yapabilirsiniz. Enes Batur'u aradım açtı(gerçek) gibi olmaması kaydıyla. Reklam da verebilirsiniz.
Kardeşim tik tok çek, Slim'e falan yap. Böyle ortamlarda kaliteli iş tutsa Enes Batur'u anca dönercide görürdük.

Doğru bir yorum😀.

Videonuza emek verin. Montajını falan iyi yapın. Muhabbetiniz olsun. Hiç konuşmayıp arkaya müzik eklerseniz gelişmez veya not defteriyle bir şey anlatmaya çalışarak. Belki biraz prim ve clickbait yapabilirsiniz. Enes Batur'u aradım açtı(gerçek) gibi olmaması kaydıyla. Reklam da verebilirsiniz.

Doğru bir yorum😀.
Emek veriyorum olmuyor. Montaj yapmaya gerek yok. Sesimi alıyor ama ben sesimi beğenmiyorum.

Sesinin güzel olmasına gerek yok. Trend olan şeylerin videosunu çek, izlenmelerin artacaktır. Epic Games GTAV'i bedava verdiği günlerde bir GTAV FPS arttırma videosu çektim ve bir günde 15.000 izlendi. Popüler olan şeyler hakkında videolar çek.

Hocam sesimi beğenmiyorum demişsiniz, bence buna takılmayın; çoğu insanın sesi kendine iyi gelmiyor. İnsanların daha çok tıklayacağı içerikleri üretebilirsiniz. Mesela bu günlerde corona, genel olarak ise takım, parti, ünlüler, oyunlar vs. Son olarak ise ufak çaplı çekilişler kanalınızın büyümesine yardımcı olur.

Sesinin güzel olmasına gerek yok. Trend olan şeylerin videosunu çek, izlenmelerin artacaktır. Epic Games GTAV'i bedava verdiği günlerde bir GTAV FPS arttırma videosu çektim ve bir günde 15.000 izlendi. Popüler olan şeyler hakkında videolar çek.
Oyun videosu çekiyorum. Trend olan şeyler aklıma gelmiyor. Kendimi göstermek gerekir mi? Ekleyim mi webcam ekrana?

Yeni konular

Geri
Yukarı