YouTube kanalımı nasıl geliştirebilirim?

Can_Coşkun

Decapat
Merhaba. Benim bir YouTube kanalım var. Kanalımda oyun videoları çekiyorum. Kanalı açalı pek yeni olmadı ama sadece 12 abonem var. Küçük yaşta değilim ama sesimi vermek istemiyorum. Videolarıma saatlerce emek veriyorum ama videolarıma pek ilgilenmiyorlar. Videolarımı oldukça kaliteli düzenlenmiş ve kusursuz yapmaya çalışıyorum. Oldukça güzelde yapıyorum. Ben kanalımda kendi ismimi kullanıyorum. En iyi kanalları örnek alarak çalışıyorum. Ama YouTube'da görebileceğiniz en kötü kanallarda bile benden daha çok abone var. Peki neden? Acaba benim bir eksiğim mi var? Eksiğim varsa ne? Hangi oyunun videolarını çeksem daha çok izlenir? Video içeriklerini en baştan mı düzenlemeliyim? Neden abone kazanamıyorum? Tavsiyeleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendinizi rezil ederseniz hızlı bir şekilde ünlü olursunuz bu kadar basit benden kötü dediğiniz kanallar hep bu şekilde gündeme gelip abone kasıyorlar abone kastıkları içinde öneriliyor kötü olmasına rağmen. Bence sabretmeye devam edin. İnanın kolay olacağını sanmıyorum 1-2 senede ancak ünlü olursunuz yani bu işler o kadar da kolay değil. Baktınız olmuyor bırakın gitsin kafaya takmaya değmez.

Eğer yeni başladıysanız 2-3 ay kanalınız önerilmeyecektir. Ama bu değil ki hiç izlenmeyeceğim. 2-3 belki de 4 ay sürekli video atarsanız kanalınız elbet önerilecektir. Video yüklerken küçük resimlere başlıklara çok dikkat edin. Çünkü bir kişiyi çeken temel şeyler küçük resim ve başlıktır. YouTube hayatınızda başarılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı