Youtube kanalına içerik fikri

theYagi

Hectopat
Makaleler
5
YouTube kanalımda içerik üretmek istiyorum, aklıma bir şey gelmiyor.

Örneğin bir anakartın inceleme videosunu yapayım diyorum, neden millet beni izlesin ki diyorum? Ne de olsa büyük kanallar birinci elden inceliyor zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz ile benchmark yapabilirsiniz veya oyun videosu çekebilirsiniz. Az kişi izlese de kaliteli bir içerik çıkarsa birden patlayabilirsiniz.

Edit: Teknoloji içerikliymiş pardon.

Dostum eğer o fikri yapabileceğine eminsen hemen başla. Unutma yavaş yavaş büyüyeceksin. İnsanlar bir videonun alternatifini arar(Şahsen ben arıyorum). Fikrinden vaz geçme.

İlla ki başka bir fikir arıyorsan: Yeteneğin olduğun videolar çek. Mesela Kodlama biliyorsan Kodlama videoları çek, Photoshop biliyorsan Photoshop videoları çek.

Özgün bir şey bulman pek mümkün değil günümüzde. Yapılmayan şey kalmadı artık Youtube ortamında. Ancak alakasız bir video yüklersin video viral olur öyle ünlenebilirsin. Yoksa çok zor. Gameplay videosu falan çekebilirsin kendi sesini yüklemeden. O da özgün olmaz ama en azından video atmış olursun.

Yeni içerik abonesi olmayan kanallar için imkansız artık. Diyebileceğim tek şey elinizden geleni yapın.

Sisteminiz ile benchmark yapabilirsiniz veya oyun videosu çekebilirsiniz. Az kişi izlese de kaliteli bir içerik çıkarsa birden patlayabilirsiniz.

Edit: Teknoloji içerikliymiş pardon.
Benchmark iyi fikir!
Özgün bir şey bulman pek mümkün değil günümüzde. Yapılmayan şey kalmadı artık Youtube ortamında. Ancak alakasız bir video yüklersin video viral olur öyle ünlenebilirsin. Yoksa çok zor. Gameplay videosu falan çekebilirsin kendi sesini yüklemeden. O da özgün olmaz ama en azından video atmış olursun.
Deneyeceğim.
Yeni içerik abonesi olmayan kanallar için imkansız artık. Diyebileceğim tek şey elinizden geleni yapın.
:(

Anakart incelemesinden yola çıkarak diyorum. İlginç ve ucuz ürünler alıp inceleyebilirsin. Milletin ilgisini çekebilecek şeyler. Sadece teknolojik değil her konuda. YouTube kitlesinde anakartı kimse önemsemez. İlgilerini de çekmez pek. Ama AliExpress'te ilgi çekici ve garip bir sürü ürün var. Alıp incelemesini çekebilirsin. Ama inceleme videosu gibi değil de vlog gibi çekersen bence daha iyi olur.

Ryzen 5 5600X | RX 550 4GB (ASUS ROG STRIX RX 6800XT Bekleniyor...) | G.Skill TridentZ RGB 32GB 3600MHz CL16 | ASUS TUF X570 PRO WİFİ | PNY XLR CS3030| Cooler Master TD500 | FSP Hydro G PRO 750W | Thermaltake TH360.

Bu sistem ile stres testi yapıp kaydedebilirsiniz.

Anakart incelemesinden yola çıkarak diyorum. İlginç ve ucuz ürünler alıp inceleyebilirsin. Milletin ilgisini çekebilecek şeyler. Sadece teknolojik değil her konuda. Youtube kitlesinde anakartı kimse önemsemez. İlgilerini de çekmez pek. Ama aliexpresste ilgi çekici ve garip bir sürü ürün var. Alıp incelemesini çekebilirsin.
Çok iyi fikir hocam, teşekkürler.
Ryzen 5 5600X | RX 550 4GB (ASUS ROG STRIX RX 6800XT Bekleniyor...) | G.Skill TridentZ RGB 32GB 3600MHz CL16 | ASUS TUF X570 PRO WİFİ | PNY XLR CS3030| Cooler Master TD500 | FSP Hydro G PRO 750W | Thermaltake TH360.

Bu sistem ile stres testi yapıp kaydedebilirsiniz.
Denenebilir!

Yeni konular

Geri
Yukarı