Youtube Kanalında Silinen Videoları Geri Yükleme

iFrozenHD

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bir YouTube kanalına sahibim. 1 Videoyu silerken yanlışlıkla 200'e yakın videom yandı gitti.
Hepsinde toplam 500.000 görüntülenme vardı. Görüntülenmeler az olsaydı pek takmazdım ama çok pişmanım şu anda 1.000 görüntülenmeye zar zor yeni videolarla ulaştım. Bu videolarımı geri yüklememin bir çözümü yok mu? Yani mail yoluyla veya teamspeak yoluyla falan youtube yetkilileri ile konuşabilir miyim? Lütfen yardımcı olun arkadaşlar o videolara çok ihtiyacım var :(

güncel

Maalesef böyle bir şey söz konusu değil. Bence Youtube'un en kötü yanlarından biri de bu. İnan şu anda senin yerine üzüldüm çünkü aynı olayı bende defalarca yaşadım. Ama benimkinde videolar kendi kendine siliniyordu. Ben silmiyordum.

Merhaba. Bir YouTube kanalına sahibim. 1 Videoyu silerken yanlışlıkla 200'e yakın videom yandı gitti.
Hepsinde toplam 500.000 görüntülenme vardı. Görüntülenmeler az olsaydı pek takmazdım ama çok pişmanım şu anda 1.000 görüntülenmeye zar zor yeni videolarla ulaştım. Bu videolarımı geri yüklememin bir çözümü yok mu? Yani mail yoluyla veya teamspeak yoluyla falan youtube yetkilileri ile konuşabilir miyim? Lütfen yardımcı olun arkadaşlar o videolara çok ihtiyacım var :(

güncel
Sanirim Buradan silinmis fotograf ve videolari geri getirebiliyorsunuz. Tam bi fikrim yok sadece tahmin.

güncel
Geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı