YouTube kanalından IP adresi bulunur mu?

IP'in elimde olm bak yaktım seni eyvahh. Bittin sen şu an soyunu tüm sülalenin lokasyonu bende artık hiçbir yerde güvende değilsin bunu paylaşmaman gerektiğini bilmiyorsan sonuçlarını çekeceksin hahahahhaha.
(Sapık süper kötü modu sanki XD) (İronidir)

K-kardeşim 12 yaşındayım ama ayyıldız tim üyesiyim eğer kurana laf edersen IP'ni alır katillere veririm kardeşim. Sen benden büyüksündür ama ben ayyıldız tim üyesiyim kardeşim(!)

K-kardeşim 12 yaşındayım ama ayyıldız tim üyesiyim eğer kurana laf edersen IP'ni alır katillere veririm kardeşim. Sen benden büyüksündür ama ben ayyıldız tim üyesiyim kardeşim(!)

Ayyıldız timle dalga geçmek ne kadar gülünç.

Ayyıldız timle dalga geçmek ne kadar gülünç.
Ayyıldız timle dalga geçmiyorum piyasa sahet ayyıldız timcilerle dolu :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayyıldız timle dalga geçmiyorum piyasa sahet ayyıldız timcilerle dolu :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Özür dilerim yanlış anlamışım.

Özür dilerim yanlış anlamışım.

Sıkıntı yok. Biri bu ülkede zaten seni IP adresinle ya da ailenle falan tehdit ediyorsa ya bir arkadaşının tanıdığıdır ya da hiç tanımadığın küçük bir çocuktur. Yıllardır insanların bilgileri internette geziyor ama bunlar çocuk olduğu için IP alınınca her şeye erişim sağladıklarını zannediyor. Zaten bilgilerinizi bulsalar bile dava etmeniz çok sürmez. En başından YouTube bile engel olur o insana.

Sıkıntı yok. Biri bu ülkede zaten seni IP adresinle ya da ailenle falan tehdit ediyorsa ya bir arkadaşının tanıdığıdır ya da hiç tanımadığın küçük bir çocuktur. Yıllardır insanların bilgileri internette geziyor ama bunlar çocuk olduğu için IP alınınca her şeye erişim sağladıklarını zannediyor. Zaten bilgilerinizi bulsalar bile dava etmeniz çok sürmez. En başından YouTube bile engel olur o insana.

Teşekkür ederim.

Peki Instagram'dan bulunurmu.

Yeni konular

Geri
Yukarı