YouTube kanalınıza yüklediğiniz ilk videonuz nedir?

29 Eylül 2012 tarihinde GTA 4 için yapmış olduğum ENB videosu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pek hatırlamıyorum, bir Minecraft animasyonunu kafadan atarak seslendirmiştim ya da Kırmızı Araba adlı oyunun oynanışını çekmiş olabilirim, bir bölümünde dakikalarca nasıl bölümü geçeceğimi çözemeyip video aşırı sıkıcı hale geldiği olmuştu.

Tabi... o videolar şimdi yok çünkü tuhaf bir hamle yapıp Google'a gerçek yaşımı girmiştim ve hesap kilitlendi. :/

Assassin's Creed IV Black Flag oyununda adını hatırlamadığım bir masa oyunu.
İsim seçme konusunda harikayımdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hiç izlenmesi yokmuş bunu da azıcık izleyin bari. (Evet, yükleyip liste dışı yapınca böyle oluyor doğal olarak)

Son düzenleme:
Telefondaki uygulamadan çeviri videosu yapmıştım.
Biraz daha geliştirdim şimdi kendimi.

Oha lan fena değilmiş aslında. 1000 izlenme falan almışım.

Bir ara Metin 2'deki hilelere aşırı sinir olup üşenmeden tek tek videolarını almıştım. Onları yüklemiştim, elemanlar ban yedikten sonra kaldırmıştım :D. Ne günlerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı