YouTube "Kimliğinizi doğrulayın" uyarısı

Leoon

Picopat
Merhaba, ben yaklaşık 2 gün önce internetimi ve bilgisayarımı değiştirdim. 35 bin aboneli kanalım var. Kanalıma video yüklemek için YouTube Studio'ya girdim ve aşağıdaki hatayı aldım. Yardımcı olabilecek var mıdır?

Screenshot_1.png

Devam et dediğimde ise:

Screenshot_3.png

Hesaba bir türlü giremiyorum. O kadar 35 bin abone var. Ne yapmam lazım? :(

merteknn

Centipat
Makaleler
2
Yer
TR Central 1
İşte o kısma girerken bu hatayı veriyor 2 adımlı doğrulamayı bile açamıyorum + olarak da hesabımda telefon baglı 2. Gmail baglı yani kod flan gönder yazarım ama sadece hata veriyor başka bir şey yapmıyor.

Kardeşim sen bana yardımcı olma eyvallah. Yazım yanlışı flanda yok azıcık okuması olan insan anlar ne yazdıgımı hesap ayarlarına giremiyorum sorunda tam orada zaten neyse sağ ol
Eskiden kullandığınız bir cihaz var ise oradan giriş yapıp deneyin. VPN açıksa kapatın.

Artı -1 Eksi

Mehmet Taban

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Windows 11'de ETS 2 oynuyor.
Kardeşim sen bana yardımcı olma eyvallah. Yazım yanlışı falanda yok azıcık okuması olan insan anlar ne yazdığımı. Hesap ayarlarına giremiyorum sorunda tam orada zaten neyse sağ ol.
Sorun kimsenin okuyamaması değil. Senin burayı okumamanda.

Artı -1 Eksi
KS
KS
L

Leoon

Picopat
Sorun kimsenin okuyamaması değil. Senin burayı okumamanda.

Arkadaşlar yardımcı olmaya çalışıyor mod değilsin bir şey değilsin konumu ikidebir bölüp durma gayet de ne yazdığımı anlıyor insanlar hiç sevmiyorum başkasına bir şey öğretmeye çalışan kişileri ben tek tek bu kelime nasıl yazılıyor diye oradan buradan bakıp bakıp yazmıyorum hızlı hızlı yazıyorum ki millet beklemesin diye ayrıca sitenin düzelt kısmınıda kullandığım için çoğu kelime kendiliğinden düzeliyor zaten.
Eskiden kullandığınız bir cihaz var ise oradan giriş yapıp deneyin. VPN açıksa kapatın.

Maalesef eski cihazıma erişimim yok.
@Leoon 1K aboneden fazla abonen var. Sana Partner Support Chat açılmış olmalı. Ora ile konuş.
Hemen bakıyorum 1 dakika.

Yeni konular

Yukarı