Çözüldü YouTube "Kimliğinizi doğrulayın" uyarısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Leoon

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben yaklaşık 2 gün önce internetimi ve bilgisayarımı değiştirdim. 35 bin aboneli kanalım var. Kanalıma video yüklemek için YouTube Studio'ya girdim ve aşağıdaki hatayı aldım. Yardımcı olabilecek var mıdır?

Screenshot_1.png

Devam et dediğimde ise:

Screenshot_3.png

Hesaba bir türlü giremiyorum. O kadar 35 bin abone var. Ne yapmam lazım? :(

Dalga geçmek için mi yazdın yoksa mesaj falan mı kasıyorsun? önce konuyu iyice bir oku ondan sonra bir çözümün varsa yaz yoksa hiçbir şey yazmadan çık. Devam et dedigimde sadece hata veriyor karşıma doğrulamam için bir şey çıkmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dalga geçmek için mi yazdın yoksa mesaj falan mı kasıyorsun? Önce konuyu iyice bir oku ondan sonra bir çözümün varsa yaz yoksa hiçbir şey yazmadan çık. Devam et dediğimde sadece hata veriyor karşıma doğrulamam için bir şey çıkmıyor.
Telefon numaranızı veya kimliğinizi doğrulamanızı istiyor. Hesap ayarlarından yapılabiliyor diye hatırlıyorum. Ayrıca şu yazım yanlışlarınızı düzeltmenizi rica ediyorum.

Google ayarlarından hesabınıza, yoksa telefon numarası,adres bilgileri,dogrulama bilgileri ve 2 aşamalı doğrulama ekleyin.

Google ayarlarından hesabınıza, yoksa telefon numarası, adres bilgileri, dogrulama bilgileri ve 2 aşamalı doğrulama ekleyin.

İşte o kısma girerken bu hatayı veriyor 2 adımlı doğrulamayı bile açamıyorum + olarak da hesabımda telefon baglı 2. Gmail baglı yani kod flan gönder yazarım ama sadece hata veriyor başka bir şey yapmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte o kısma girerken bu hatayı veriyor 2 adımlı doğrulamayı bile açamıyorum + olarak da hesabımda telefon baglı 2. Gmail baglı yani kod flan gönder yazarım ama sadece hata veriyor başka bir şey yapmıyor.
Eskiden kullandığınız bir cihaz var ise oradan giriş yapıp deneyin. VPN açıksa kapatın.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı