YouTube kısıtlı mod sorunu

Archard

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar YouTube da takılırken bazı zamanlarda kısıtlı mod sorunuyla karşılaşıyorum ve bu sorunu VPN açmadan çözemiyorum. Bunun herhangi bir çözümü var mıdır?

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2021-03-11 00.51.45.png
    Ekran Resmi 2021-03-11 00.51.45.png
    567,1 KB · Görüntüleme: 153
Yaş sınırından dolayı olabilir.
Alakasız doğum tarihi 18 yaşından büyük bir şekilde doğru girildi.
Bildiğim kadarıyla bazı videolar hükümet kaynaklı olarak kısıtlanıyor. Onun dışında DNS'iniz ile alakalı olabilir. 1.1.1.1 önerebilirim
Ya twitch yayıncılarından tut herhangi başka bir konuya kadar bu sorun var hükumet kaynaklı olması biraz zor. Önceki dizüstü bilgisayarımda böyle bir sorun yoktu ancak yeni bir dizüstü bilgisayar satın aldım yaklaşık 1 ay önce ve bu dizüstü bilgisayarda başladı bu sorun. Google Chrome da herhangi bir sorun yaşamıyordum zannedersem ancak safari de bu sorun baş gösteriyor.

Arkadaşlar YouTube da takılırken bazı zamanlarda kısıtlı mod sorunuyla karşılaşıyorum ve bu sorunu VPN açmadan çözemiyorum. Bunun herhangi bir çözümü var mıdır?

C:\Windows\System32\drivers\etc altındaki hosts dosyasına kullandığım koruma programı bu kodları ekliyor, bu kodları kaldırıp hosts dosyasını salt okunur yapınca kısıtlı mod kalkıyor ben bu şekilde çözdüm umarım faydası olur

216.239.38.120 www.youtube.com # redirected to restrict.youtube.com by Forticlient SafeSearch
216.239.38.120 m.youtube.com # redirected to restrict.youtube.com by Forticlient SafeSearch
216.239.38.120 youtubei.googleapis.com # redirected to restrict.youtube.com by Forticlient SafeSearch
216.239.38.120 youtube.googleapis.com # redirected to restrict.youtube.com by Forticlient SafeSearch
216.239.38.120 www.youtube-nocookie.com # redirected to restrict.youtube.com by Forticlient SafeSearch

Yeni konular

Geri
Yukarı