Youtube Konumlar Arasında ABD'nin olmaması

Hüseyin42

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Youtube'un en alt kısımda bulunan ülke ayarından sadece ABD'yi seçmek istiyorum ama bu kısımda yer almıyor. Acaba nasıl gelmesini sağlarım ? Bizim ülke için mi kısıtlı yoksa United States normalde de mi bulunmuyor ?

Not : Hesap ayarlarından seçilen ülke konum bildiriyor. Buradan seçilen ise sadece o ülkeye ait videoların çıkmasını sağlıyor.

Capture.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
ABD yapmak istemenin sebebi nedir? Daha çok para kazanmak mı? Öyle bir şey olmuyor, umutlanma.

ABD yapmak istemenin sebebi nedir? Daha çok para kazanmak mı? Öyle bir şey olmuyor, umutlanma.
Para kazanmak için değil. Anasayfama sadece ingilizce videolar gelmesi için istemiştim. Malum bilişim okuyorum ve en çok lazım olanda ingilizce. Kulak doygunluğu olsun diye istemiştim. :)

Ülke seçebildiğin bir VPN programı bul ABD yi seç ve youtube ye öyle girip dene kardeşim ;) Dediğin listede ABD çıkmasa bile listelemek istediğin çıkar diye tahmin ediyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı