Çözüldü YouTube "Life ain't all sunshines and YouTube" uyarısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Random arkadaş

Hectopat
Daha fazla  
YouTube ne zaman bir video açmaya çalışsam ekranımı bir pencere kaplıyor ve bana abuk subuk: "Hayat YouTube değil, bugün yeterince YouTube oynadın, uyuma vakti." gibi şeyler söylüyor. Virüs mü bilmiyorum. Norton kullanıyorum ve virüs yok diyor ve bu yazıların altında done diye bir düğme var, ona tıklayınca Chrome'dan çıkıyor. Ne oluyor? Yardım edin, arkadaşlar.

Adsız.png

Çözüm
Hocam Opera tarayıcısından denedim işe yaradı ancak Chrome'dan kalkmadı chromu silip yeniden yüklesem sorun ortadan kalkabilir mi?
Kurduğunuz bir uzantıdan kaynaklı olabilir, bir deneyin silip yüklemeyi. Tahmin etmiştim zaten, Google`ın "ain`t" kalıbını kullanmayacağını.
YouTube ne zaman bir video açmaya çalışsam ekranımı bir pencere kaplıyor ve bana abuk subuk: "Hayat YouTube değil, bugün yeterince YouTube oynadın, uyuma vakti." gibi şeyler söylüyor. Virüs mü bilmiyorum. Norton kullanıyorum ve virüs yok diyor ve bu yazıların altında done diye bir düğme var, ona tıklayınca Chrome'dan çıkıyor. Ne oluyor? Yardım edin, arkadaşlar.

Eki Görüntüle 959930
Günde ne kadar giriyorsunuz?

YouTube ne zaman bir video açmaya çalışsam ekranımı bir pencere kaplıyor ve bana abuk subuk: "hayat YouTube değil, bugün yeterince YouTube oynadın, uyuma vakti." gibi şeyler söylüyor. Virüs mü bilmiyorum. Norton kullanıyorum ve virüs yok diyor ve bu yazıların altında done diye bir düğme var, ona tıklayınca Chrome'dan çıkıyor. Ne oluyor? Yardım edin, arkadaşlar.

Eki Görüntüle 959930

Belki bir ihtimal çocuk modu açıktır?

Hocam farklı bir tarayıcıdan aynı hesap ile dener misiniz? İlk defa görüyorum, şaşırdım açıkçası. Google gibi resmi bir firmanın "ain't" kalıbını kullanacağını pek düşünmüyorum.

Hocam Opera tarayıcısından denedim işe yaradı ancak Chrome'dan kalkmadı chromu silip yeniden yüklesem sorun ortadan kalkabilir mi?
Hocam youtube da video izlemeye ara vermeyi hatırlat ve uyku vaktini hatırlat gibi ayarlar var açık kalmış olabilir.
Hocam o dediğiniz ''Video izlemeye ara ver,uyku vaktini hatırlat'' adlı ayarları nereden bulacağım? oldukça işe yarar bir çözüme benziyor

Kurduğunuz bir uzantıdan kaynaklı olabilir, bir deneyin silip yüklemeyi. Tahmin etmiştim zaten, Google`ın "ain`t" kalıbını kullanmayacağını.

Çözüm
Çok Teşekkürle hocam. Hhrome'u kurduğumda Youtube Blocker diye bir uzantı almışım. pc virüs geçirmişti sanırım eklentiyi o kurdu çıkarınca düzeldi Allah razı olsun hocam iyi akşamlar dilerim

Yeni konular

Geri
Yukarı