YouTube logosu yanında yas işareti var

Tam olarak ne primi vereceksiniz merak ettim ve paylaştım bir kazancım yok bundan.

Sıkıntı etmiyoruz merak ettim sadece benim ne kadar çabaladığımı bilip bilmeden konuşuyorlar burada. Madem sıkıntı olan bu siz neden Technopat'ta geziyorsunuz böyle bir günde.

Hocam bu insanlar uçan kuşa neden uçuyorsun diyecek tipler. Sizin belki de depremde kaybınız var bunu bilmeden etmeden bu tür yorumlar yapıyorlar ben de anlayamıyorum maalesef.

Hocam bu insanlar uçan kuşa neden uçuyorsun diyecek tipler. Sizin belki de depremde kaybınız var bunu bilmeden etmeden bu tür yorumlar yapıyorlar ben de anlayamıyorum maalesef.

Haklısınız hocam cidden ben de anlamıyorum kendi yaşadığım şehirde bile bir yerlere gidip yardım etmeye çalışıyorum teşekkürler anlayışınız için.

Tam olarak ne primi vereceksiniz merak ettim ve paylaştım bir kazancım yok bundan.

Sıkıntı etmiyoruz merak ettim sadece benim ne kadar çabaladığımı bilip bilmeden konuşuyorlar burada. Madem sıkıntı olan bu siz neden Technopat'ta geziyorsunuz böyle bir günde.

Ben SMS ile gerekli yardımı yaptım elimden o kadar geldi ama siz YouTube'daki kurdeleyi sorun ediyorsunuz

Ne alaka be uçan kuşa laf etmemiz kimisinin akrabası kuzeni kardeşi öldü onların acısı bizim acımız ama alay etmiyoruz üzülüyoruz onlarca insan öldü.

Ben SMS ile gerekli yardımı yaptım elimden o kadar geldi ama siz YouTube'daki kurdeleyi sorun ediyorsunuz.

Ne alaka be uçan kuşa laf etmemiz kimisinin akrabası kuzeni kardeşi öldü onların acısı bizim acımız ama alay etmiyoruz üzülüyoruz onlarca insan öldü.

Hocam yani ne diyeyim bilmiyorum çok saçma şeyler diyorsunuz ben de yardım yaptım haberleri de takip ediyorum ben bunlarla ilgili bir şey söylemedim sorun da etmiyorum ne kadar garip algılar yaratılıyor.

Geri
Yukarı