Çözüldü Youtube Müzik nasıldır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hengin

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Herkese merhaba.
Youtube Music ile ilgili birkaç sorum vardı. Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

1-Youtube Müzik kullanan var mı? Spotify ile kıyaslanınca nasıl?
2-Youtube premium ile bir farkı var mı? Yani bunu satın alınca Youtube premium da alınmış oluyor mu?
3-Aile özelliği en fazla kaç kişiye kadar kullanılabiliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1-) 2 aydır kullanıyorum. Daha öncesinde Spotify kullanıyordum lakin YouTube Premium alınca otomatik olarak pakete Music de dahil olduğu için aylık 17₺’ye abone olmuştum.

2-) Ben Premium aldığım zaman Music de paketin içine dahildi, şuanda da öyledir diye düşünüyorum.

3-) Aile grubu yöneticisi, aile grubuna 5 kişiye kadar aile üyesi davet edebilir.

Ayrıca şahsi görüşümü belirtmem gerekirse, hem reklamsız YouTube, hem de müzik arşivinin daha geniş olması nedeniyle YouTube aboneliği daha mantıklı.
7EF03AE4-9DB8-44C7-8085-6B241278982E.png
Herkese merhaba.
Youtube Music ile ilgili birkaç sorum vardı. Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

1-Youtube Müzik kullanan var mı? Spotify ile kıyaslanınca nasıl?
2-Youtube premium ile bir farkı var mı? Yani bunu satın alınca Youtube premium da alınmış oluyor mu?
3-Aile özelliği en fazla kaç kişiye kadar kullanılabiliyor?
Hem Spotify hem de YouTube Music kullandım. Spotify'da bulunan haftalık çalma listeleri, podcast gibi özellikler YouTube Music'de bulunmuyur. Bunlar dışında aralarında hiç bir fark yok diyebilirim. Spotify daha pahalı, ama daha fazla para vermeyi gerektirecek bir şey bence. YouTube premium aldığınızda YouTube Music de almış oluyorsunuz.

1-) 2 aydır kullanıyorum. Daha öncesinde Spotify kullanıyordum lakin YouTube Premium alınca otomatik olarak pakete Music de dahil olduğu için aylık 17₺’ye abone olmuştum.

2-) Ben Premium aldığım zaman Music de paketin içine dahildi, şuanda da öyledir diye düşünüyorum.

3-) Aile grubu yöneticisi, aile grubuna 5 kişiye kadar aile üyesi davet edebilir.

Ayrıca şahsi görüşümü belirtmem gerekirse, hem reklamsız YouTube, hem de müzik arşivinin daha geniş olması nedeniyle YouTube aboneliği daha mantıklı.
7EF03AE4-9DB8-44C7-8085-6B241278982E.png

Çözüm
YouTube Music bir artı yönü YouTube’da olup Spotify, Apple Music gibi platformda resmi olmayan müzikleri de destekliyor. Her şeyi geçtim en güzel özelliği bu. Adam güzel bir temiz yapmış ama diğer platformlarda yok. YouTube’da şarkıyı beğenerek YouTube Music listene ekleyebiliyorsun direk.

YouTube Music Kalite açısından Deezer ve Tidal'a göre daha düşüktür. Yakın bir tarihte Spotify'a 1.411 ses akışı kalitesi gelecektir.
Deezer Hi-Fi: FLAC - 16 bit 1.411 kbps Kayıpsız, CD kalitesinde.
Tidal Master: Yüksek Çözünürlük Kalitesi 2304-9216 Kb / sn

Geri
Yukarı