YouTube Music beğenilenleri oynatma listesine nasıl aktarılır?

YouTube Music kullanıyorum ve beğenilenler kısmında 300+ müzik var. Ben bunları nasıl oynatma listesine aktarabilirim? Tek tek listeye eklemesi çok uzun sürecek. Daha kısa bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Soundiiz yapıyor ama 5 Euro vermen gerekiyor.
Ya da Chrome kullanarak bunu deneyebilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Reddit de yazılanı yapamdım . Youtube music , beğenilenler sayfasındayken chrome incele kısmını açıp kodu consola yapıştırmayacak mıyım?

Reddit de yazılanı yapamdım . Youtube music , beğenilenler sayfasındayken chrome incele kısmını açıp kodu consola yapıştırmayacak mıyım?
Ben denedim çalışıyor. Reddit sayfasında aşağıda düzgün şekilde comment olarak verilmiş kod.
Şöyle yapabilirsin:
1. Youtube Music'te yeni boş playlist yap.
2. Beğenilen şarkılar sayfasına git.
3. Sayfada şarkıların tamamen dolmasını sağla. (Scrolla gerekiyorsa)
3. Chrome'da CTRL + SHIFT + I'ya basarak konsolu aç. (İncele değil)
4. Reddit'teki kodu kopyala
5. Console bölümünde aşağıya CTRL + V yaparak yapıştır + Enter'a bas. Kendisi şarkıları ekliyor yaptığın playliste.

Video: playlist — webmshare

Ben denedim çalışıyor. Reddit sayfasında aşağıda düzgün şekilde comment olarak verilmiş kod.
Şöyle yapabilirsin:
1. Youtube Music'te yeni boş playlist yap.
2. Beğenilen şarkılar sayfasına git.
3. Sayfada şarkıların tamamen dolmasını sağla. (Scrolla gerekiyorsa)
3. Chrome'da CTRL + SHIFT + I'ya basarak konsolu aç. (İncele değil)
4. Reddit'teki kodu kopyala
5. Console bölümünde aşağıya CTRL + V yaparak yapıştır + Enter'a bas. Kendisi şarkıları ekliyor yaptığın playliste.

Video: playlist — webmshare
Bende şöyle bir sorun oluşuyor , kodu yapıştırdıktan sonra müzikler sağ tık yapılıyor ama oynatma listesine ekle kısmına tıklanmıyor, böylelikle de müzikler sadece sıra sıra sağ tık yapılmış oluyor listeye ekleme kısmı olmuyor.

Bende şöyle bir sorun oluşuyor , kodu yapıştırdıktan sonra müzikler sağ tık yapılıyor ama oynatma listesine ekle kısmına tıklanmıyor, böylelikle de müzikler sadece sıra sıra sağ tık yapılmış oluyor listeye ekleme kısmı olmuyor.
Bilmiyorum. Chrome'da Youtube eklentisi olmadığından emin ol. Yeni playlist yaptığından emin ol. Dili İngilizce yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı