Çözüldü YouTube oynat/duraklat butonu gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HaresYksl

Centipat
Chrome tarayıcısında oluyor bu olay sadece. Bugün başladı. Dün yoktu böyle bir şey. Edge ile denedim. Orada herhangi bir sıkıntı yok.

Screenshot (1).png

Bilgisayarı yeniden başlat. Olmaz ise Chrome 'u bilgisayardan kaldır tekrar kur. Hesapsız ya da farklı bir hesap kullanarak video açarak deneyebilir misiniz?

Bende de şu an gözükmüyor. (Steam'in tarayıcısındayım.) Butonun bulunması gereken yere tıklayınca oynat/duraklat yapabiliyorum.

Hocam aynı şekilde bir de direkt tarayıcıdan deneyebilir misiniz? Sizde de aynı mı durum?
Bilgisayarı yeniden başlat. Olmaz ise Chrome'u bilgisayardan kaldır tekrar kur. Hesapsız ya da farklı bir hesap kullanarak video açarak deneyebilir misiniz?

Yeniden başlattım bir işe yaramadı. Chrome benim güncel değil. Bayaa eski bir sürüm. 1 yıl eski sürümdür belki de. Güncelle dediğimde de hata veriyor. Kaldırıp tekrar kurmayı düşünüyorum.

Hocam aynı şekilde bir de direkt tarayıcıdan deneyebilir misiniz? Sizde de aynı mı durum?
Chrome'da oynat/duraklat gözüküyor.
Ekran Görüntüsü (1475).png

Google Chrome: 86.0.4240.75 (Resmi Derleme) (64 bit) Sürümü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı