YouTube Oyun Kanalı için Öneriler

Videolar biraz uzun gibi. 20dk civarında çekersen hepsini daha iyi olur diye düşünüyorum. Bir zaman sonra izleyici sıkılıyor çünkü. Aksiyon olmayan yerleri (kısaca gereksiz yerleri) keserek kısaltabilirsin bu zamanı. Pek zamanım olmadığı için izleyemedim videoları fakat sürelere bakınca çok geldi bana. O yüzden belirtmek istedim :) Başarılar diliyorum..

Videolar biraz uzun gibi. 20dk civarında çekersen hepsini daha iyi olur diye düşünüyorum. Bir zaman sonra izleyici sıkılıyor çünkü. Aksiyon olmayan yerleri (kısaca gereksiz yerleri) keserek kısaltabilirsin bu zamanı. Pek zamanım olmadığı için izleyemedim videoları fakat sürelere bakınca çok geldi bana. O yüzden belirtmek istedim :) Başarılar diliyorum..
Teşekkür ediyorum önerin için. Edit yapmadan olduğu gibi paylaşma düşüncem vardı videoları fakat çoğu kişi edit yapılmasını istiyor. :)

Teşekkür ediyorum önerin için. Edit yapmadan olduğu gibi paylaşma düşüncem vardı videoları fakat çoğu kişi edit yapılmasını istiyor. :)

Tabiki. Editlersen hem süre kısalır hem de istenmeyen görüntüler,sesler kısaca akışı bozan şeyler videoya dahil olmaz. Bu da daha profesyonel bir çalışma ve daha akıcı bir oyun videosu sunar seyircilere. Her halükarda edit şart desem yanlış olmaz kısaca [emoji2] [emoji106]

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı