YouTube para kazanma nasıl aktifleştirilir?

Mistyr

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
YouTube'da para kazanma başvurum reddedilmişti, şu an yeniden başvuru hakkım oluştu. Önceki başvurum ise 'tekrar kullanılan içerik' nedeniyle reddedilmişti. Şu an kanalda 800+ video var, şimdi tekrar başvuru yapsam yine mi reddedilir? Yeniden reddedilmemek için ben bir yöntem buldum; bütün videoları silsem ya da gizlesem ve öyle başvuru yapsam mı? Ne dersiniz? Veya sizin önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

BuraKAyaydin

Picopat
Yer
İstanbul/Esenler/Sarıyer/ABDKonsolosluk Sınır.
YouTube'da para kazanma başvurum reddedilmişti, şu an yeniden başvuru hakkım oluştu. Önceki başvurum ise 'tekrar kullanılan içerik' nedeniyle reddedilmişti. Şu an kanalda 800+ video var, şimdi tekrar başvuru yapsam yine mi reddedilir? Yeniden reddedilmemek için ben bir yöntem buldum; bütün videoları silsem ya da gizlesem ve öyle başvuru yapsam mı? Ne dersiniz? Veya sizin önerileriniz var mı?
1000 abone ve 4000 saat izlenme lazım.

Atenthoth Anhur

Centipat
Makaleler
2
Yer
Tokyo
1000 abone üştüyseniz ve toplam izlenme zamanınız 4000 saat üştüyse reddedilmez bence. Izlenme zamanı yerine attığın videoların toplam dakikası olabilir onu hatırlamıyorum.

Son düzenleme:
Yer
Türkiye, Samsun
4000 saat izlenme ve 1k+ abone şartı var.

KS
Mistyr

Mistyr

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Arkadaşlar 1000 abone ve 4000 saat çoktan geçti ki zaten bir kere başvurdum ve reddedildi. Şimdi yeniden başvuru yapacağım işte.

Yeni konular

Yukarı