YouTube para kazanma nasıl aktifleştirilir?

Mistyr

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
YouTube'da para kazanma başvurum reddedilmişti, şu an yeniden başvuru hakkım oluştu. Önceki başvurum ise 'tekrar kullanılan içerik' nedeniyle reddedilmişti. Şu an kanalda 800+ video var, şimdi tekrar başvuru yapsam yine mi reddedilir? Yeniden reddedilmemek için ben bir yöntem buldum; bütün videoları silsem ya da gizlesem ve öyle başvuru yapsam mı? Ne dersiniz? Veya sizin önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube'da para kazanma başvurum reddedilmişti, şu an yeniden başvuru hakkım oluştu. Önceki başvurum ise 'tekrar kullanılan içerik' nedeniyle reddedilmişti. Şu an kanalda 800+ video var, şimdi tekrar başvuru yapsam yine mi reddedilir? Yeniden reddedilmemek için ben bir yöntem buldum; bütün videoları silsem ya da gizlesem ve öyle başvuru yapsam mı? Ne dersiniz? Veya sizin önerileriniz var mı?
1000 abone ve 4000 saat izlenme lazım.

1000 abone üştüyseniz ve toplam izlenme zamanınız 4000 saat üştüyse reddedilmez bence. Izlenme zamanı yerine attığın videoların toplam dakikası olabilir onu hatırlamıyorum.

Son düzenleme:
1000 abone ve 4000 saat izlenme gerekli. Sanırım kanalın bunları karşılıyor. Red sebebini yazmışlar mı?

4000 saat izlenme ve 1k+ abone şartı var.

Arkadaşlar 1000 abone ve 4000 saat çoktan geçti ki zaten bir kere başvurdum ve reddedildi. Şimdi yeniden başvuru yapacağım işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı