YouTube para kazanmayı açar mı?

Katlanamyorum

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar ben YouTube üzerinde Twitch yayıncılarının paylaşılmamış kliplerini ve oyun videolarını paylaşıyorum yakın zamanda YouTube iş ortaklığına başvurabileceğim ancak kanal onaylanacak mı onaylanmayacak mı bilemiyorum, o yüzden konu hakkında bilgi sahibi olan kişilere sormak istedim şimdiden yardımınız için teşekkürler. <3

Merhabalar ben YouTube üzerinde Twitch yayıncılarının paylaşılmamış kliplerini ve oyun videolarını paylaşıyorum yakın zamanda YouTube iş ortaklığına başvurabileceğim ancak kanal onaylanacak mı onaylanmayacak mı bilemiyorum, o yüzden konu hakkında bilgi sahibi olan kişilere sormak istedim şimdiden yardımınız için teşekkürler. <3

YouTube iş ortaklığı onaylayan olmadığımızdan bilmemiz imkansız kurallara aykırı bir işlem yapmamızsanız açılır.

Biz nasıl bilelim ki? Telifiniz var mı? Kural ihlali yaptınız mı? Veya başka bir şey. Eğer yapmadıysanız büyük ihtimalle açılır.

Küçük bir kanalda para kazanmayı açmayı önermiyorlar pek. Vergi mükellefi oluyorsunuz.

YouTube iş ortaklığı onaylayan olmadığımızdan bilmemiz imkansız kurallara aykırı bir işlem yapmamızsanız açılır.
Teşekkür ederim yanıtın için benim aklımı karıştıran kural bu olduğu için bunu sorma gereği duydum bu kurala sizce aykırı bir şey mi yapıyorum?

Dosya Ekleri

• resim_2021-06-22_152341.png
    resim_2021-06-22_152341.png
    64,7 KB · Görüntüleme: 40
Benim bir arkadaşımda benzer şeyler yapıyordu ancak onaylanmadı bütün şartları sağlamasına rağmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı