Çözüldü YouTube Premium fazladan 2 ücret aldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hüseyin ATASOY

Hectopat
Yer
Trabzon/Yomra
Daha fazla  
Meslek
Silahsız Özel Güvenlik
Uygulamadan YouTube Premium öğrenci aboneliği aldım ama iki abonelik fazladan aldı.

Dosya Ekleri

• IMG_20201020_150058.jpg
    IMG_20201020_150058.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 113
Destek ile görüşmek, buraya konu açmaktan daha kolay olmalıydı 🤔

Destek ile iletişime geç.
Biz ne yapabiliriz ki?
Google geçen sene benden de 2 defa para alımı yapmıştı. Bankamla görüştüm, bizlik durum yok sorun onlarda demişlerdi. Google ile yaklaşık 1-2 haftalık mail trafiği yaşadım, onlar da bankanız çekti demişti. Bir süre sonra maillerime bot cevaplar atmaya başladılar. Yani destek her zaman çözmeyebiliyormuş. :) Arkadaş da belki bu yüzden buraya sordu.

Google geçen sene benden de 2 defa para alımı yapmıştı. Bankamla görüştüm, bizlik durum yok sorun onlarda demişlerdi. Google ile yaklaşık 1-2 haftalık mail trafiği yaşadım, onlar da bankanız çekti demişti. Bir süre sonra maillerime bot cevaplar atmaya başladılar. Yani destek her zaman çözmeyebiliyormuş. :) Arkadaş da belki bu yüzden buraya sordu.
Peki biz ne yapabiliriz?
Parayı biz mi aldık?
Banka biz miyiz?

Çözümü üretebilecek kişiler bizler değil, onlar.

Peki biz ne yapabiliriz?
Parayı biz mi aldık?
Banka biz miyiz?

Çözümü üretebilecek kişiler bizler değil, onlar.
konuşma şekline bak, klasik türk forumu üyesi. önce sorduğun soruyu eleştirirler, sonra seni aşağılarlar ve destek sağlayacak hiçbir cevap vermezler...
yaşadığı soruna hangi platformda cevap aradığı seni zerre ilgilendirmez. destek ekibinden yeterli cevap alamamış olabilir, destek ekibine nasıl ulaşacağını bilmiyor olabilir. yol gösterici olmak yerine "parayı biz mi aldık, biz napabiliriz, banka biz miyiz" şeklinde ilkel ilkel cevaplar veriyorsun. ayrıca senin zihniyetine göre "windows 10 güncellemesi sırasında hata alıyorum" şeklinde konu açan birine "biz bill gates miyiz, microsoft'a sor biz napabiliriz" şeklinde yanıt vermek gerekiyor. umarım en kısa sürede banlanır, üslup olarak da gelişme sağlarsın.

Geri
Yukarı