YouTube Premium kaç hesap için geçerli?

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
YouTube Premium aldım. E-postam içinde 7 tane YouTube kanalı var Premium 1 kanal için mi geçerli? 7 tane kanal var diye 16x7'den 110TL falan gelmesin ona göre kanalları sileceğim. Bir de Spotify'a acayip sinir oldum YouTube'a geçtim bilmiyorum iyi mi oldu reklamsız videoyu özlemişim.

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube Premium aldım. E-postam içinde 7 tane YouTube kanalı var Premium 1 kanal için mi geçerli? 7 tane kanal var diye 16x7'den 110TL falan gelmesin ona göre kanalları sileceğim. Bir de Spotify'a acayip sinir oldum YouTube'a geçtim bilmiyorum iyi mi oldu reklamsız videoyu özlemişim.

Bilgisayar için "AdBlock Plus" Google uzantısını kullanabilirsin.

Sizin hesabınız ve 5 hesap daha. Toplam 6 hesap.
Tamamdır zaten tek hesaba indirdim 1 e posta içinde 5 tane kanal vardı sildim onları
Tam bilmiyorum fakat ben YouTube Premium aile üyeliğini kullanıyorum. 5 kişi ile oluyor daha fazlası olmuyor diye biliyorum. Bu arada reklamsız YouTube'a alışınca eskisine dönmek zor oluyor.
Peki Ben androidim youtube premium aldım 16.99'a Müzikte içinde değilmi ? Arkadaşım apple sadece müzik aldı 18TL'ye youtubeye girince 21.99 yükselt diyor anlamadım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı