Youtube Reklam Performans Ödemesi

alicansaglam

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba konu doğru yerde mi emin değilim bana en uygun yer olarak burası gözüktü.

Evet google adsense hesabım ile youtube hesabımı bağladım. Youtube videolarımda reklamlar gözüküyor. Lakin aklıma takılan bazı şeyler var. Yotuubeda analitics bölümünde reklam performansına baktığımda uçuk rakamlar görüyorum. Acaba günlük kazançlarım bu değerler midir? ( Tahmini kazançlarda 3-5 $ yazıyor)

Ayrıca temmuz ayında youtube ile adsensi bağladım. Ve adsense hesabımda youtube tarafından 25$ kesinleşmiş ödeme gördüm. Henüz 2 haftalık bir program ney 25$ gönderdi. Aklıma ikinci soru burada takıldı acaba youtube ilk hesap açma için hediye mi etti bu meblayı ?

çok karışık bir sistem net geliri hesaplayamıyorum. Web sitem için net gelirler belli ama videolar için hiçbir şey kesin değil. Bir sürü ücret değeri var. Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Örneğin alttaki resimde 33.56$ getirisi olduğu yazıyor bunu alacak mıyım ben?

rt5fu.png

Not: Hava atmak ya da sadece parasal konuyla ilgilenmek gibi bir durumum yok. Yanlış anlaşılma olmasın. Web sitem ve youtube kanalım çok önceden beri vardı sadece reklam işine yeni girdim. Ve bu nedenle acemilik çekiyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı