YouTube rütbeli etiket bulma

Sevimsizilker

Decapat
Merhabalar bir YouTube kanalım var ve gelişmeye çalışıyorum. Etiketleri ayarlarken ne yaparsam yapayım hiçbir şekilde etiket hacmi, rütbeli etiket ve yüksek hacimli rütbeli etiket bulamadığımı fark ettim. Kısaca sorum şu nasıl rütbeli etiket vb nasl bulabilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    14,1 KB · Görüntüleme: 272
Son düzenleyen: Moderatör:
Bulduğun zaman şey mi düşünüyorsun, 1 milyon izlenme hop bir anda 100K abone falan... Rütbeli etiket kullanıyorum etkisi yok diyebilirim VidIQ'nün para kazanmak için yaptığı bir oyun gibi bir şey. Çok takılma yani :)

Dostum eskiden nasıl yaptığımı bilmiyorum ama onları fullediğimde videom 1K izlenmişti.
Yok kardeşim üzgünüm. Bunlarla kandırmayalım kendimizi :) Rütbe mütbe gereksiz. Örneğin Barış Bra'dan örnek vereyim. Adam PUBG Mobile videoları çekiyor ya hani, kanal etiketlerinde oyun, PUBG Mobile, eğlence vesaire var. Videolarındaysa aynı şekilde rütbesiz ve düşük darlığa sahip etiketler var. Ee adam izlenmiyor mu? Alakası yok.. Yaptığın içeriğe ait 3-4 tane etiket koysan dahi yetiyor. Açıklayabildiğim kadar açıkladım :)

Yok kardeşim üzgünüm. Bunlarla kandırmayalım kendimizi :) rütbe mütbe gereksiz. Örneğin barış Bra'dan örnek vereyim. Adam PUBG Mobile videoları çekiyor ya hani, kanal etiketlerinde oyun, PUBG Mobile, eğlence vesaire var. Videolarındaysa aynı şekilde rütbesiz ve düşük darlığa sahip etiketler var. Ee adam izlenmiyor mu? Alakası yok. Yaptığın içeriğe ait 3-4 tane etiket koysan dahi yetiyor. Açıklayabildiğim kadar açıkladım :)

Dostum merhaba, rütbeli etiketi öğrendiğimden beri izlenmelerimde 2 kat artış ve abonemde 3 kat artış oldu bence bilmeden bir daha konuşma.

Yeni konular

Geri
Yukarı