YouTube Shorts özelliği kapatılabilir mi?

Vengeance1000

Decapat
Daha fazla  
Bu YouTube shorts beni aşırı rahatsız eden bir şey. Saçma sapan BTS ve çakal sevdalıların videolarından bıktım. Bazen siyasi şeyler de geliyor onlar da rahatsız ediyor. Shorts özelliği kapatılabilir mu ya da YouTube'un eski sürümünü mü indirmeliyim? Çünkü bu popüler kültüre uyan insanlardan bıktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu YouTube shorts beni aşırı rahatsız eden bir şey. Saçma sapan BTS ve çakal sevdalıların videolarından bıktım. Bazen siyasi şeyler de geliyor onlar da rahatsız ediyor. Shorts özelliği kapatılabilir mu ya da YouTube'un eski sürümünü mü indirmeliyim? Çünkü bu popüler kültüre uyan insanlardan bıktım.
Hocam shorts'a bakmayın yeter.

Bu özelliğin Youtube Vanced ile kapatılabildiğini biliyorum ama o da ayrı inen bir Youtube. Sistemdeki Youtube'un galiba short özelliği kapatılamıyor. Eski sürüm olduğu zamanda Youtube hiç açılmıyordu. Ben de Shorts'u kapamayı denedim ama olmadı. En iyisi izlemeyin.

Ben bunu şöyle kapattım.

Ublock Origin yükledim ve filtrelere kod ekledim. adında Shorts geçen ne varsa yok ediyor ve aramalarda çıkmıyor.

Ayrıca bunu yapabilen uzantılar da var.

Uzantılarda Youtube Shorts veya Shorts yazın, bulursunuz.

Mobilde var mı bu uygulama veya artık ne ise?

Ben bunu şöyle kapattım.

uBlock Origin yükledim ve filtrelere kod ekledim. Adında shorts geçen ne varsa yok ediyor ve aramalarda çıkmıyor.

Ayrıca bunu yapabilen uzantılar da var.

Uzantılarda YouTube shorts veya shorts yazın, bulursunuz.

Mobilde var mı bu uygulama veya artık ne ise?
Mobilde Youtube kendi uygulaması var ama ayarlarda yok. Yani rootlanırsa falan belki düzeltme yapılabilir ama o da olmaz.

Kısaca Youtube Vanced gibi -alternatifleri de var- alternatiflerle izlenebilir ki bu da kötü bir durum. Bu tarz özellikler ayarlardan değiştirilebilmeli bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı