YouTube shorts video attım ama kimse izlemiyor

iWonte

Decapat
Yer
Türkiye
Evet bu konuda size danışmak istedim. Geçen gün YouTube'a shorts bir video attım, aradan zaman geçti ve analizlere baktığımda 1 görüntüleme yazıyordu. O da zaten ben izlediğim için olmuştu. Kuzenim video attığında bir günde 1-2K izlenirken ben neden sadece 1 görüntüleme alıyorum? Hatta yeni hesap açıp yaptım, bu olayı yalnız yine bir yarar yok. Sizce niye böyle ve ne yapmalıyım? Önerileriniz nelerdir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Evet bu konuda size danışmak istedim. Geçen gün YouTube'a shorts bir video attım, aradan zaman geçti ve analizlere baktığımda 1 görüntüleme yazıyordu. O da zaten ben izlediğim için olmuştu. Kuzenim video attığında bir günde 1-2K izlenirken ben neden sadece 1 görüntüleme alıyorum? Hatta yeni hesap açıp yaptım, bu olayı yalnız yine bir yarar yok. Sizce niye böyle ve ne yapmalıyım? Önerileriniz nelerdir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Konu önemli detayı önemli işlenişi önemli değeri önemli. Burada kimse sana nasıl yapacağını veya ne yapacağını söyleyemez. Detay vermediğin sürece.

Kuzenimde sıfır'dan başlamıştı aslında oda benim gibiydi bir gün aradım nasıl bu kadar aboneye ve izlenmeye sahip olduğunu söyledim karşılık olarak "ilk defa attım bende nasıl bu kadar izlendiğimi anlamadım" dedi. Aslında daha çok oyunla alakalı videolar atmayı düşünüyorum ara sıra günlük içerik yani eğlenceli, komik şeyleri atmayı planlıyorum ama ne yapacağım veya nasıl yapacağım hakkında bir fikrim yok. Mesela edit güzel yapabiliyorum istesem yaparım ancak milleten çalmakta istemiyorum içerikleri doğru ve özgün içeriklerim olsun istiyorum ama bunu da beceremiyorum daha önce yapmıştım böyle bir şey ancak izlenememiştim şimdi ise sizden yardım alarak bu işe girmek istiyorum.

İçeriğe bağlı dostum birazda şans. Mesela ben çok video gördüm adamlar öylesine atmış milyon izlenmiş, hatta yorum atmışlar sonra nasıl bu kadar izlendi anlamadım diye. Gündemi takip et gündemle alakalı şeyler her zaman izlenir. Onun dışında oyun içerikleri de çok izleniyor.

İçeriğe bağlı dostum birazda şans. Mesela ben çok video gördüm adamlar öylesine atmış milyon izlenmiş, hatta yorum atmışlar sonra nasıl bu kadar izlendi anlamadım diye. Gündemi takip et gündemle alakalı şeyler her zaman izlenir. Onun dışında oyun içerikleri de çok izleniyor.
Zaten benim amacım da o gündemle alakalı şeyleri atmayı deneyeceğim peki içerik konusu ne olacak yani içeriği kimden alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı