Çözüldü YouTube Shorts'ta belirli videolar nasıl engellenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ceyiz43

Centipat
Makaleler
3
Yer
Hatay iskenderun
Daha fazla  
Arkadaşlar ben shorts izliyorum bayağı ama shortsta BTS'dir Blackpink'tir bu tür videolar çıkıyor. Acaba bunları topluca engellemenin yolu var mıdır? Yani başlıktaki bir şeyi göstermesin falan... Yapabiliyor muyuz? Doğru düzgün video izleyemiyorum.

Çözüm
Arkadaşlar ben shorts izliyorum bayağı ama shortsta BTS'dir Blackpink'tir bu tür videolar çıkıyor. Acaba bunları topluca engellemenin yolu var mıdır? Yani başlıktaki bir şeyi göstermesin falan... Yapabiliyor muyuz? Doğru düzgün video izleyemiyorum.
1 hafta kadar süre başka şeyler izle, o videolar denk gelince hemen kaydır. 1 hafta kadar eğer hiç izlemezsen yeni izlediğin tür neyse YT sana onları göstermeye başlıyor.
Yolu yok hocam. 200 tane kanalı engellemişimdir sırf bunlarla dolu, hâlâ çıkmaya devam ediyorlar. Yapabilecek hiçbir şey yok :(

O kanalı engelliyorsunuz ama sadece o kanalı engelliyorsunuz. Konu sahibinin de benim de şikayetçi olduğum gibi daha fazlası gelmeye devam ediyor.
Knk geçmişte öyle videolar izlediyseniz de gelir bi olasılık tabi bu . İsterseniz izleme geçmişi ve arama geçmişini silio deneyin . İllaki gelmez

Arkadaşlar şimdi bir yöntem keşfettim. Öncelikle YouTube'da arama kısmanı #keşfetedüş yazın genelde bts blackpink vidleri çekenlerin etiketlerinde var. Oradan 1 saat kadar arayın bulduğunuz tüm bts kanallarına kanalı önerme basın sorununuz çözülmüş kadar oluyor denemenizi öneririm.

1 hafta kadar süre başka şeyler izle, o videolar denk gelince hemen kaydır. 1 hafta kadar eğer hiç izlemezsen yeni izlediğin tür neyse YT sana onları göstermeye başlıyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı