YouTube telefon numarası doğrulama

Kivoman44

Decapat
Daha fazla  
Bir YouTube kanalım var ve bu YouTube kanalına telefon numaramdan küçük resmi etkinleştirmiştim. Daha sonra hesapta bir sorun çıktı ve yeni bir kanal açtım. Sonra küçük resmi açmak için telefon numarasını o kanala da verdim. Ve bu kanalda da sorun çıktı ama maalesef sadece 2 kez kullanılabiliyormuş galiba, yapabileceğim bir şey var mı? Bakın aktifleştirmem önemli değil küçük resim koyabilmem için.

Bir YouTube kanalım var ve bu YouTube kanalına telefon numaramdan küçük resmi etkinleştirmiştim. Daha sonra hesapta bir sorun çıktı ve yeni bir kanal açtım. Sonra küçük resmi açmak için telefon numarasını o kanala da verdim. Ve bu kanalda da sorun çıktı ama maalesef sadece 2 kez kullanılabiliyormuş galiba, yapabileceğim bir şey var mı? Bakın aktifleştirmem önemli değil küçük resim koyabilmem için.
Ben 2 den fazla hesabımı onayladım, hatta yakın zamanda bir onaylama daha yapmıştım emin misiniz? Tekrar deneyin bence.

Ben 2'den fazla hesabımı onayladım, hatta yakın zamanda bir onaylama daha yapmıştım emin misiniz? Tekrar deneyin bence.

Deniyorum ancak şu hatayı veriyor: Bu telefon numarası çok fazla kanal ile ilişkilendirilmiş. Bir telefon numrasıyla yılda sadece 2 kanal doğrulanabilir. Lütfen farklı bir telefon numarası girin.

selam bende buna benzer sorun alıyorum numaralı telefona doğrulama kodu gönderilirken bir sorun oluştu farklı bir telefon numarası girin boyle bir uyarı geliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı