YouTube telif yemeden film nasıl yüklenir?

Boyut değiştirme ses ekleme çıkarma araya başka şeyler ekleme gibi şeyler yapılarak yüklersin telif yemeden fakat onunda seyir keyfi olmaz.

İlla yükleyeceksen başka siteler var oralara yükleyebilirsin.
Whatsapp'tan paylaştığım zaman ön izleme açık olmalı ki yeni pencerede video izlenebilsin. Bu tanıma uyan site biliyor musunuz?

Anlıyorum fakat Discord'a yeni eklenen özellik ile mobilde ekran paylaşımı yapılıyor diye biliyorum. Whatsapp yerine Discord yükleyin ve film izlerken aynı anda iletişim kurabilirsiniz mesaj yolu ile. Bence bu daha mantıklı. Yine siz bilirsiniz.

Sorduğunuz soruya cevap verecek olursam: Youtube'a yükleyemezsiniz. Bazı arkadaşlar nasıl yükleneceği konusunda bilgi vermiş ama seyir zevki kalmaz..

Anlıyorum fakat Discord'a yeni eklenen özellik ile mobilde ekran paylaşımı yapılıyor diye biliyorum. Whatsapp yerine Discord yükleyin ve film izlerken aynı anda iletişim kurabilirsiniz mesaj yolu ile. Bence bu daha mantıklı. Yine siz bilirsiniz.

Sorduğunuz soruya cevap verecek olursam: Youtube'a yükleyemezsiniz. Bazı arkadaşlar nasıl yükleneceği konusunda bilgi vermiş ama seyir zevki kalmaz..
Cevap için teşekkür ederim, Bilgisayarımdan yayın açtım telefondan yayını izlerken chat özelliğini maalesef açamadım.. Sadece sesli sohbet var sanırım..

Drive'a yükleyip W2G kullansanız?
Ben Android kız arkadaşım IOS kullanıyor ortak düzgün çalışan bir W2G bulamadık maalesef, bir tane var Airtime olarak o da ios 13.0 istiyor kız arkadaşım iphone6 sahibi IOS 13 mevcut değil..

Önerebileceğin bir app ya da site var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı