YouTube telifli müzik nasıl eklenir?

Kullanmanızda bir sakınca yok çünkü Envato'nun kurallarına göre yazardan öğenin lisansını satın alıyorsunuz ve bunu yazar da kabul ediyor. Burada yazıyor;

Orada 5 çeşit müzik lisansı satışı olduğunu belirtiyor;
1. Müzik standart
2. Müzik yayınlama (1 milyon)
.......
Siz hangisini aldınız?
Müzik stndart olanını aldım
Kullanmanızda bir sakınca yok çünkü Envanto'nun kurallarına göre yazardan öğenin lisansını satın alıyorsunuz ve bunu yazar da kabul ediyor. Burada yazıyor;
Anladım videoyu yüklüyorum ve oluyor öyleyse

Müzik stndart olanını aldım

Anladım videoyu yüklüyorum ve oluyor öyleyse
"The license includes the right to utilise the Item through communication to the public (performance), display, distribution, and reproduction (but not through Broadcast). Read the next clause for some limitations, and see later clauses for things that are not Allowed Uses."

Bu maddeye göre tekrar düzenleyebilirsiniz ama yayınlayamazsınız. 2. lisans seçeneği 1 milyon izlenmeye kadar sorunsuz olmalı.

"The license includes the right to utilise the Item through communication to the public (performance), display, distribution, and reproduction (but not through Broadcast). Read the next clause for some limitations, and see later clauses for things that are not Allowed Uses."

Bu maddeye göre tekrar düzenleyebilirsiniz ama yayınlayamazsınız. 2. lisans seçeneği 1 milyon izlenmeye kadar sorunsuz olmalı.

Youtube için okey diyor ama ?

Adsız.png

Orayı görmemişim pardon.

"You are licensed to use the Item in one of the following ways (Allowed Use), in a single application (a single product or project)"

Yalnız yukarıdaki ikinci maddeye göre izin verilen yollardan birinde, sadece bir uygulama (bir proje veya ürün) için diyor. Ona dikkat ederseniz Youtube'a koymanızda bir sakınca yok gibi.

Son düzenleme:
anladım öyleyse ben direk videoyu youtube'a yüklüyorum.

Şurada tam olarak ne yapmanız gerektiği yazıyor. Uzun bir makale yerelleştirme yapamadım kusura bakmayın.

Geri
Yukarı