YouTube Türkiye'de yasaklanacak mı?

Youtube kapanacak mı

• Kapanacak

Oy: 10 6,7%
  • Kapanmayacak

Oy: 140 93,3%

• Oy verenlerin toplamı
    150
Youtube bir iş yerine dönüşeli çok oldu. Youtube TR'de pek çok kişi büyük gelirler elde ediyor ve geçimini sağlıyor. Kapanırsa çığ gibi tepki alır.

Sanırım hiç video montajı, video konusu ve stüdyo ortamları gibi şeylerin ne kadar zor olduğunu bilmiyorsun. Akıl ile kolay para kazanmak var, beden ile zor para kazanmak var.
Kurunun yanında yaşta yanar. Sevgilime aldatma şakası yaptım diye kurgu video atıp milyonlar izleniyor insanlar, diğer tarafta ise zifiri karanlıkta maden ocağında çalışan insanlar var. Ee sonuç? iki tarafta okumamış, bir taraf sabit maaş alıyor3-5 neyse, diğer taraf bunlara çerez parası olarak bakıyor. Gençlerin hepsi tembelleşti artık, bir etrafına bak. Ben yasaklanmasından yana değilim zaten, kısıtlama getirilmesi gerekir.
Müzik işi ile uğraştığım için stüdyo ortamının zorluğunun kralını da kendim biliyorum merak etme. Youtube stüdyo ortamı hiçbir şey. 🙂

Son düzenleme:
Kurunun yanında yaşta yanar. Sevgilime aldatma şakası yaptım diye kurgu video atıp milyonlar izleniyor insanlar, diğer tarafta ise zifiri karanlıkta maden ocağında çalışan insanlar var. Ee sonuç? iki tarafta okumamış, bir taraf sabit maaş alıyor3-5 neyse, diğer taraf bunlara çerez parası olarak bakıyor. Gençlerin hepsi tembelleşti artık, bir etrafına bak. Ben yasaklanmasından yana değilim zaten, kısıtlama getirilmesi gerekir.
Müzik işi ile uğraştığım için stüdyo ortamının zorluğunun kralını da kendim biliyorum merak etme. Youtube stüdyo ortamı hiçbir şey. 🙂
Tembelleşmek değil akıl ile para kazanabilirsin veya bedeninle. Senin müziğe yeteneğin olabilir ve bunun üzerinden para kazanabilirsin. Diğerleri insanlar ile etkileşimi iyidir ve bunun üzerine meslek seçebilir. Twicth ve Youtube gibi. Sadece internet ortamı değil. Ayrıca şunu söyleyebilirim :) Emin olun hiçbir devletin gücü internet ortamını kısıtlamaya yetmez.

Geri
Yukarı