YouTube Türkiye'nin Yorum Kitlesi

Hocam işin kötü tarafı böyle yorum yazanların hepsinin aboneside artıyor bende gidiyorum yanıtlara bakıyorum seninde kabul etsin yazıyorlar bende like atmayın yazıyorum ve yazdıktan 10 dakika sonra anneme babama ölmüş anneannem e kadar sövülüyor hatta dini ve milli değerlerime kadar sövülüyor gerçekten aşırı saçma şu anda gerçek hayatta bana küfür edenlerin sayısını toplasak 10 falandır ama internette edilen küfür sayısını toplasak 100'ün üstündedir ve küfür edenlerin kanallarının isimleri marul domates salatalık hıyar gibi tipler yaşlarının küçük olduğu belli belki yazdığı mesajı annesi babası görse bir daha evden çıkamayacak ama YouTube'da herkes delikanlı ya neyse bir de şu bağcılar takıntıları var insanlarda YouTube'da nerede bir kavga olsa yorumlarda herkes bağcılarda oturuyor ve bunu havalı olmak sanıyorlar gerçekten anlamıyorum.

Son düzenleme:
1620384983390.png

Bizim Türk insanı sıkıntılı abi. Adam Türk diyerek prim kasıyor, bizimkilerde bizi çok sevdiğini falan sanıp böyle şeyler yazıyor. :D Adam İtalyan bu arada. Bütün videoları Türk ırkıyla ilgili.
1620385057244.png

Yeni konular

Geri
Yukarı