YouTube Üzerinde Kanal Nasıl Engellenir?

Leonel messi

Centipat
Herkese selam! Bildiğiniz üzere özellikle 2000 sonrası çocuklar TikTok gibi saçma uygulamalara ve hiçbir vasfı olmayıp YouTube'da ünlü olan insanlara meraklılar. 2 kardeşim var ve YouTube'da TikTok videoları izliyorlar, saçma sapan oyun kanalları ve bomboş YouTuber'leri izliyorlar(şahsi fikrim). Ben bu kanalları onların bulmasını nasıl engelleyebilirim?

Jules Verne'in kitaplarını alın, cosmos seyrettirin, hayal dünyalarını açın, ufuklarının ardında ufuklar olduğu farkındalığına sürükleyin. Bir müddet sonra kendileri bırakacaktır zaten.
Aaaaa kankaa enes batur'da jules verne gibi aya yolculuk ediyordu geeta 5'te (!)

Yasaklayarak değil de karşına alıp konuşarak çözersen kalıcı olur.
Küçük çocuklar anlamıyorlar ve ayrıca çevresindeki herkes böyle olduğu için bunları yapmadıkları zaman kendilerini eksik hissediyorlar..Dönem şartları
Mobil üzerinden:
  1. Engelleyeceğiniz kanala gidip köşedeki 3 noktaya basın ve "kullanıcıyı engelle" basın.
Bilgisayar üzerinden aynı mı bilmiyorum, ama kardeşleriniz Google'de aratırlarsa yeniden videolara erişim sağlayabilirler.
Öyle olunca o kanal sadece videolarınıza yorum vs atamıyor yine bulabiliyor

Herkese selam! Bildiğiniz üzere özellikle 2000 sonrası çocuklar TikTok gibi saçma uygulamalara ve hiçbir vasfı olmayıp YouTube'da ünlü olan insanlara meraklılar. 2 kardeşim var ve YouTube'da TikTok videoları izliyorlar, saçma sapan oyun kanalları ve bomboş YouTuber'leri izliyorlar(şahsi fikrim). Ben bu kanalları onların bulmasını nasıl engelleyebilirim?
İlk öncelikle kanala girin, sonra "hakkında" kısmına tıklayın, en alta inin orada istatistikler diye bir kısım olacak. Oranın altında bir bayrak var, ona tıkladıktan sonra "kullanıcıyı engelle"yi seçin. Bilgisayarlarda bu şekilde. Telefonlarda ise yine kanala girin, ardından sağ üst köşede 3 nokta olacak, ona tıklayın ve ardından "kullanıcıyı engelle"ye tıklayın. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı