Youtube ve sosyal medya için telefon önerisi

berkaykn

Hectopat
Daha fazla  
Samsung Galaxy M31S, Xiaomi Redmi Note 10, Oppo Realme 7 ve Huawei P Smart bütçeme uygun telefonlar bunlar oyun amaçlı kullanmıyorum genellikle YouTube, Netflix izliyorum sosyal medyayı da aktif kullanıyorum uzun ömürlü bir telefon arıyorum, 3-3.5 yıldır Huawei Mate 10 Lite kullanıyorum gayet memnundum fakat yenilemek istiyorum önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung Galaxy M31S, Xiaomi Redmi Note 10, Oppo Realme 7 ve Huawei P Smart bütçeme uygun telefonlar bunlar oyun amaçlı kullanmıyorum genellikle YouTube, Netflix izliyorum sosyal medyayı da aktif kullanıyorum uzun ömürlü bir telefon arıyorum, 3-3.5 yıldır Huawei Mate 10 Lite kullanıyorum gayet memnundum fakat yenilemek istiyorum önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
Realme 7.

Kullanmışlığınız var mıydı hocam realme7 yi
Yok ama yorum yapmak gerekirse;

Ekran dışında hiçbir eksisi yok. Stereo hoparlör, 5000mah batarya, 30watt hızlı şarj ve işlemcisi ile bütçenin en iyi telefonu.

Oppo markası zaten. Müşteri hizmetleri de ilgili diyorlar. Forumlara bakarsanız en çok önerilen telefondur kendisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı