YouTube video altlarına kendi kanal reklamı yapmanın cezası var mıdır?

Alpershn38

Hectopat
Merhabalar, başkalarını videosunun altındaki yorumlara yanıt olarak kanalımdaki videoların izlenmesini istesem ve tüm yorumlara yanıt olarak yazsam, herhangi bir kanal kapatmadır, para cezasıdır alma şansım var mı?

Video sahibinden gerekli izin aldıktan sonra atabilirsin ancak önerim direkt atma genellikle herkes "abone olana abone olurum" diye mesajlar atıyor kanal sahipleri bunları umursamaz ama gerçekten kanal sahibi ciddi biriyse reklam yüzünden sana şikayette bulunabilir yani reklam yapma.

Birisi demişti bana para cezası varmış ve çok büyük meblalar + olarak hapis cezasına kadar gidiyormuş doğru mu?

Yok öyle bir şey yahu ne yaptın sanki altı üstü bir reklam kim demiş onu adama küfür mü ettin sanki hem ünlü YouTuber'ler genelde takmıyorlar. Prim reklamları.

Böylelerini gördükçe sağlam bir küfür yapıştırıyorum. "1 yanıt" yazıyor, videoyla alakalı bir şey sanıp açıyorum fakat reklam çıkıyor vaktimi kaybettiriyor. Her yorumda böyle olunca insan çıldırıyor tabii. Yapmayın şöyle şeyler.

Merhabalar, başkalarını videosunun altındaki yorumlara yanıt olarak kanalımdaki videoların izlenmesini istesem ve tüm yorumlara yanıt olarak yazsam, herhangi bir kanal kapatmadır, para cezasıdır alma şansım var mı?

Para cezası almazsın. Ama kanal sahibi seni kanalından engelleyebilir.
Mesela ben öyle yaparım.
Böylelerini gördükçe sağlam bir küfür yapıştırıyorum. "1 yanıt" yazıyor, videoyla alakalı bir şey sanıp açıyorum fakat reklam çıkıyor vaktimi kaybettiriyor. Her yorumda böyle olunca insan çıldırıyor tabii. Yapmayın şöyle şeyler.

Kanalından engellemek mümkün. Yani izleyebilir ama yorum yapamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı