Youtube Video İçin Oyun Önerisi

mamba out

Hectopat
Daha fazla  
YouTube dünyasına katılacağım. Ama hangi oyunları oynayacağımı bilmiyorum. PC için popüler oyun öneriniz varsa cevaplarınızı bekliyorum.

Eğer olgun ve sağlam bir kitlen olmasını istiyorsan öncelikle League of Legends,Minecraft gibi oyunları çekmeni tavsiye etmiyorum.(League of Legends belki olabilir ama Minecraft'tan uzak dur.)

Minecraft çekecek olursan kitlenin çoğu çocuklardan meydana gelir, kanal ismi vermek istemiyorum ama adamın teki Kwebellkop adlı yabancı bir kanalın resmine ve başlığına kadar çalıyor ve PewDiePie gibi hareketler sergileyip veletleri eğlendiriyor bu tarz bir Youtuber olacaksan hiç olma bence fazlasıyla bulunuyor bu Türk Youtuberlar.

Sana tavsiyem istediğin oyunu çek kendin ol birazda emek harca istediğin yere er yada geç ulaşırsın yeter ki pes etme ve biraz saygınlığın olsun istiyorsan yukarıda yazdıklarımı bir düşün, yolun açık olsun.

Hayatımda asla Minecraft ve LoL gibi oyunlar oynamadım (5-6 yaşındayken Metin2 oynamıştım sadece). Genellikle NBA 2K serisini çekmeyi düşünüyorum ama hoşuma giden oyun bulursam neden olmasın :). Ben o garip hareketlerden nefret ederim açıkçası sizin dediğiniz gibi kendim olmaya çalışacağım. Fakat aklıma takılan bir soru var. CSGO videoları çekmeyi de planlıyorum fakat o konuda pek iyi bir oyuncu olduğum söylenemez. Yani bir Silver ım :). Sizce CSGO videoları çeksem kötü olur mu yoksa çekmeli miyim? Bu arada tavsiyeniz için teşekkürler.

Hayatımda asla Minecraft ve LoL gibi oyunlar oynamadım (5-6 yaşındayken Metin2 oynamıştım sadece). Genellikle NBA 2K serisini çekmeyi düşünüyorum ama hoşuma giden oyun bulursam neden olmasın :). Ben o garip hareketlerden nefret ederim açıkçası sizin dediğiniz gibi kendim olmaya çalışacağım. Fakat aklıma takılan bir soru var. CSGO videoları çekmeyi de planlıyorum fakat o konuda pek iyi bir oyuncu olduğum söylenemez. Yani bir Silver ım :). Sizce CSGO videoları çeksem kötü olur mu yoksa çekmeli miyim? Bu arada tavsiyeniz için teşekkürler.
Kötü oyucu olanların bile kendilerine ait kitleleri var merak etme.

Bağımsız oyunları çekebilirsin mesela seri olarak. Bağımsız oyunları seven kitleye hitap eden bir Youtube kanalı bilmiyorum ben. Onun dışında online oyunlar belli bir süre sonra sıkıyor. Ancak hikayesi sağlam oyunları çekmen iyi olur en azından benim görüşüme göre.

Geri
Yukarı