Youtube Video İçin Oyun Önerisi

Bağımsız oyunları çekebilirsin mesela seri olarak. Bağımsız oyunları seven kitleye hitap eden bir Youtube kanalı bilmiyorum ben. Onun dışında online oyunlar belli bir süre sonra sıkıyor. Ancak hikayesi sağlam oyunları çekmen iyi olur en azından benim görüşüme göre.
Bağımsız oyunlar derken hangi oyunları (??? NFS 2015, NBA2K16, HITMAN, Batman:AN ...??? )kastettiğinizi anlamadım . Biraz da somut örnekler verirseniz sevinirim.

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Counter Strike Global Offensive, kasa açılımları yap, envanter videoları çek, rekabetçi mod gir.
Sakın minecraft, lol falan oynama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynadığın oyun bana kalırsa farketmiyor, ama o oyunda farklı bir şeyler yapmaya çalış. NBA 2K çekmeyi düşünüyorsun,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izle mesela. Adam sadece oyunu oynamıyor, birçok oyundan alıntılar yaparak oyunu sıradan bir basketbol oyunundan ötelere taşıyor. İnanır mısın ben bu videoları ilk izlediğimde bunun oyunda olan bir özellik olduğunu zannedip hemen yüklemiştim :D O kadar ilgimi çekmişti. Kanalında farklı ve özgün videolar yapmaya çalış, şimdiden başarılar diliyorum.

Türkiye'de hiç videosu çekilmemiş oyunları çekersen, o oyunu iyi oynamak isteyen kişiler Türkiye'de başka kaynak olmadığı için, mecburen senin çektiğin videoyu izleyecekler. Mesela Glest ile başlayabilirsin. Çok fazla kişi bilmiyor ama bilenler az da değil.

Yardım alacağım. Ablam grafiker olduğu için sayfa fotoğraflarını o yapacak. Yinede düşündüğünüz için teşekkür ederim :).
@Silinen üye

Türkiye'de hiç videosu çekilmemiş oyunları çekersen, o oyunu iyi oynamak isteyen kişiler Türkiye'de başka kaynak olmadığı için, mecburen senin çektiğin videoyu izleyecekler. Mesela Glest ile başlayabilirsin. Çok fazla kişi bilmiyor ama bilenler az da değil.
Strateji oyunları ile aram pek iyi değildir. Tek kişiyi yönlendirdiğimiz oyunları oynuyorum genelde. Yinede tavsiyeniz varsa başka oyun da önerebilirsiniz.

Counter Strike Global Offensive
kasa açılımları yap
envanter videoları çek
rekabetçi mod gir
Sakın minecraft lol filan oynama
CS:GO çekmeyi düşünüyorum fakat pek iyi oynayamıyorum. Bir silver ım ve bundan dolayı çekmekte tereddüt ediyorum. Minecraft ve LoL hayatımda hiç oynamadım ve bu tür oyunları da sevmem. Tavsiyeniz için teşekkürler başka tavsiyeniz varsa eleştiriye açığım.

Peki 2 adet CS:GO çekilişi yapmayı düşünüyorum. Sizce bir etki eder mi?
Şimdi öncelikle bana sorarsan çekiliş yapacağın item çok önemli mesela sen gidip 50 kuruşluk bir item çekilişi yaparsan kimsrnin umrunda olmaz yapacağın item önemli bir de steam adını söyle arkadaş ekleyeyim seni ben de iyi sayılmam ama işin sırrı bana kalırsa refleks ve tepkime ben masa tenisi oynadığım için oyuna ilk başladığımda zorlanmamıştım çok iyş oynadığım söylenemez ama bazen senin benim gibiler bile harika oyunlar çıkartabiliyor.

Peki 2 adet CS:GO çekilişi yapmayı düşünüyorum. Sizce bir etki eder mi?
Şimdi öncelikle bana sorarsan çekiliş yapacağın item çok önemli mesela sen gidip 50 kuruşluk bir item çekilişi yaparsan kimsrnin umrunda olmaz yapacağın item önemli bir de steam adını söyle arkadaş ekleyeyim seni ben de iyi sayılmam ama işin sırrı bana kalırsa refleks ve tepkime ben masa tenisi oynadığım için oyuna ilk başladığımda zorlanmamıştım çok iyş oynadığım söylenemez ama bazen senin benim gibiler bile harika oyunlar çıkartabiliyor.

Geri
Yukarı