YouTube Video İzlerken Ekrana Tıklanmış Gibi Oluyor

CanerX

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Şanlıurfa
Telefonum iPhone 7 Plus. Yazılım ve YouTube güncel.
Video izlerken ekrana dokunduğumuzda durdurma ileri sarma vs. çıkıyor ya, ben tıklamadan kendi kendine tıklar gibi o çıkıp duruyor sürekli.
Neden olabilir?

Dokunmatik ekranında bir sorun olabilir, kozmetik problemi olabilir, sensörlerde arıza olabilir.
Çeşitli birçok neden olabilir. Bu gibi durumlarda garantiye göndermek çok mantıklı bence.

Dokunmatik ekranında bir sorun olabilir, kozmetik problemi olabilir, sensörlerde arıza olabilir.
Çeşitli birçok neden olabilir. Bu gibi durumlarda garantiye göndermek çok mantıklı bence.
Yalnızca YouTube’da bunu yaşıyorum. Mesela dokunmatikte sorun olsa mesaj falan yazarken de ekrana tıklardı diye düşünüyorum.

Ne olabilir mesela?
Safari’den YouTube kullanımımda hiçbir problem yok.
dailymotion tarzı bir program yükleyip tekrar video açıp full ekran yaptığında aynı sorun ile karşılaşacak mısın buna bakmak için. Safari'den youtube a girdiğinde bir problem yoksa sorun Youtube aplication' ında görünüyor.

dailymotion tarzı bir program yükleyip tekrar video açıp full ekran yaptığında aynı sorun ile karşılaşacak mısın buna bakmak için. Safari'den youtube a girdiğinde bir problem yoksa sorun Youtube aplication' ında görünüyor.
App’de sorun olduğu kesin. Ama bunu galiba sadece ben yaşıyorum. Telefonu sıfırladım yine aynı. Her şey güncel. Anlamadım tuhaf.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı