YouTube video kalitesi 4K değil

ricardoramirez

Hectopat
YouTube'a 4K video yükledim ve 4K çözünürlük işlenmesine rağmen maksimum çözünürlük 1080p ve avc codec.
Ayrıca görüntü berbat.
Nasıl düzeltebilirim?

resim.png

YouTube'a 4K video yükledim ve 4K çözünürlük işlenmesine rağmen maksimum çözünürlük 1080p ve avc codec.
Ayrıca görüntü berbat.
Nasıl düzeltebilirim?

Hemen gelmiyor hocam ciddi ciddi 1 saat beklerseniz gelir işlendi dese de hemen kaliteyi videoya aktarmıyor videonun linkini atın bir de ben bakayım.

Hemen gelmiyor hocam ciddi ciddi 1 saat beklerseniz gelir işlendi dese de hemen kaliteyi videoya aktarmıyor videonun linkini atın bir de ben bakayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir video yüklediğinizde, video başlangıçta düşük çözünürlükte işlenir. Bu süreç, yükleme işlemini daha hızlı tamamlamanıza yardımcı olur. Yükleme akışı tamamlandığında videonuz düşük çözünürlüklerde sunulur ve çok çeşitli cihazlarda yayınlanabilir.

4K veya 1080p gibi yüksek çözünürlüklerin işlenmesi daha uzun sürebilir. Bu işleme süreci gerçekleşirken birkaç saat boyunca yüksek çözünürlük seçenekleri videonuzda görünmeyebilir. Yüksek çözünürlük işlemesi tamamlandığında videonuz daha yüksek çözünürlüklerde sunulur.

Kaynak : Yükleme işleminden sonra düşük video kalitesi

Geri
Yukarı