YouTube video kalitesi değişmiyor

Sercan Turunç

Centipat
Makaleler
1
Selam arkadaşlar. Daha sabah YouTube'den 1080P60 720P60 ya da 480P video izleyebilirken son 1 2 saattir video kalitesi hep 360P de takılı kalmış durumda. Ne 144P oluyor ne de 1080P60. birkaç videoda denedim başka kanallarda denedim olmuyor. Kaliteye bölümüne girip 1080P60'a tıklıyorum ama kalite hiç değişmiyor. Biraz izlemeye devam ediyorum yine değişmiyor ne yaptıysam değişmedi sorun ne olabilir?
Telefon:
Huawei P20 Lite.

Bir süredir YouTube kaliteyi çaktırmadan değiştirme yolunda ilerliyor, Netflix gibi. Kaliteyi seçtikten sonra videoda olduğunuz kısma alttaki çizgiden tekrar tıklayın, üst kalitede yüklemesini sağlayacaktır. Yüklenmiş beyazla gösterilen kısım aslında kalitesiz yüklenmiş kısımdır, değişmesi için tekrar yükletmeniz gerek.

Aynı durum bende de oldu. Dünden beri düzelmedi. Max 480p açılıyor. Video (otomatik) 360p veya 480p açılıyor sonra manuel değiştirme yapsam da herhangi bir değişme(azaltma-artırma) olmuyor. Wifi ve mobil veriden denedim. Masaüstünde sorun yok. Youtube mobilde. Telefon honor play. Düzeltebildiniz mi siz. Sorun nerden kaynaklanıyor olabilir?

Selam arkadaşlar. Daha sabah YouTube'den 1080P60 720P60 ya da 480P video izleyebilirken son 1 2 saattir video kalitesi hep 360P de takılı kalmış durumda. Ne 144P oluyor ne de 1080P60. birkaç videoda denedim başka kanallarda denedim olmuyor. Kaliteye bölümüne girip 1080P60'a tıklıyorum ama kalite hiç değişmiyor. Biraz izlemeye devam ediyorum yine değişmiyor ne yaptıysam değişmedi sorun ne olabilir?
Telefon:
Huawei P20 Lite.
Lanet olsun ki aynı dertten ben de müzdaribim huawei p20 pro var bende de gözüme çarpan şu sadece huaweiylerde oluyor gibi geldi çözüm bulan varsa lütfen geri bildirim yapsın

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı